Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysporiadanie majetku po rozvode

Príspevok v téme: Vysporiadanie majetku po rozvode
trojka333

Prosím vás o skúsenosti alebo rady, ako postupovať pri delení majetku po rozvode a kde vlastne začať. Mám už po rozvode, ale neviem sa priložiť k tomu aby som dala na papier tieto veci, neviem čoho sa držať a podľa čoho ísť. Poradí niekto kto má za sebou rozvod a následne už aj deľbu majetku?? Komu čo má patriť, aká hodnota majetku sa počíta...či cena pri kúpe, alebo aká je taraz a podobne, na čo nezabudnúť. Jednoducho neviem si nájsť systém. Kto mi poradí? Ďakujem

0vecka

2 lost ale my sa tu bavime o EURach a nie o jenoch... a ti tvoje kamarati... podla mna sa ti asi zhorsil stav...

Inaq som tupec ale vies mi tu adresu poslat presne tak ako ju mam napisat na pohladnicu? Najlepsie aj s menom poslem tzi to doporucene aby sa niekde nestratila :)

óboy

kablica, ty si stojis na kabli? ake fantasmagorie? pisem to co je. Spytaj sa mojho kamosa, hned ti ho sem donesiem. No pockaj!

óboy

vo ste pili? :D
0vecka, uz som drzal v ruke aj 50000 aj 500000 a aj 5000000, odkial vies ze ne? ved je to normalna suma. zijem totiz v japonsku. nie som strateny, mozes mi poslat pohladnicu a ja ju oskenujem a poslem foto, sem: App394, Shozakai
Oita, Oita Prefecture, 870-0241, JP. aj by som poslal vyhlad z okna, ale uz je tma, takze je to zbytocne.

kablica

lost, tvoje fantasmagorie ti pomahaju zit? pretoze to je jediny mozny dovod-v skutocnosti si nic nedosiahol, nic nemas (okrem invalidneho dochodku) a nic poriadne nerobis, tak si vymyslas aspon manzelky a frajerky, kupovanie luxusnych kabeliek, stavebne firmy, peniaze, plnohodnotne vztahy, si proste uzasny, vsetko vies, vsade si bol a vsetko videl, len ta realita sa s tym nejako nezhoduje...

0vecka

2 lost prosim ta akoze ja ta mam rad ale uz nemudruj...:) ak podpisem dnes papier s datumom spred 10tich rokov tak ti to sudny znalec dokaze... poprve ...Po druhe stat ta odrbe ale s tym moc nespravis ale s tou zenou hej... Tiez si nerozumny ak poziciavas kamosom 50 000 aj ked silne pochybujem ze si v zivote taku sumicku niekedy "drzal v ruke"

óboy

no hej, ale zase ked to das takto na papier, tak to moze zniet tak, ze jej neveris, alebo nie? :)
je to sice racionalne ale zase take sumy si poziciavam napr s kamosom, len na dobre slovo :) ne ze by nebolelo keby ma odrbe, ale toto mi pride take, ako keby pravidelne kazdy mesiac posielam zenu na testy proti HIV.. nedovera. ale zase keby to clovek na papier neda, tak je to "nechranene" (resp nekryte), ale na druhu stranu, ono vzdy sa da osobu donutit podpisat nejaky papier s datumom hoci aj 10 rokov dozadu, takze.. ak by niekomu preplo, stale je to dost vela pak ako obhajit svoju pravdu..

0vecka

neni nutnost ale podla mna kazdy kto to neurobi nerozmysla racionalne... ja si nechcem majetok delit dopredu na kazde euro ale vecsie investicie napr dam do bytu 50 000 EUR xcem mat na papieri aby sa nestalo ze sme kupili byt "spolocne" ja som pritom investoval 90% a po rozvode budem rad ked dostanem aspon polovicu.. ak do bytu kupim cojaviem nabytok za 2000 tak to samozrejme na papier davat nebudeme...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysporiadanie majetku po rozvode - Fórum - ZDRAVIE.sk