Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Putujuca" bolest klbov

Príspevok v téme: "Putujuca" bolest klbov
TinaM

Dobry den,
rada by som sa vas opytala, ci ma niekto skusenosti s bolestou klbou. Hned vysvetlim: moj priatel ma zhruba raz za mesiac problem s klbami. Bud je to koleno, clenok, haluxy, prava alebo lava noha..jednoducho mu to takto "putuje". Stretol sa s tym niekto, pripadne aku vam stanovili diagnozu? Kazda rada dobra, lebo uz je to naozaj neunosne. Samozrejme, beha teraz po vysetreniach, zatial bez konkretnej diagnozy.

TinaM

No s tym ratam tiez, moj priatel ma nadvahu, taktiez je velmi vysoky, stravovanie tiez nie je idealne. Taktiez mu vzdy postihnute miesto opuchne, je to bolestive. Bol u ortopeda, robili mu sono, krvne testy na zistenie zapalu v tele, este nemame vysledky. Tiez spominali nejakeho streptokoka, alebo aj artritidu. Tak uvidime, urcite vsak budeme musiet obaja zmenit zivotospravu.

ja40

Mam kamaratku,ktora mala podobny problem,neda sa povedat ci rovnaky s tvojim partnerom,takze uvediem len co viem z tohto konkretneho pripadu.
Mavala tiez putujuce bolesti,koleno mala aj opuchnute,nemohla spat na boku. Zacalo jej to hlavne po porode,cize to suviselo aj s nadvahou. Nakoniec jej teda diagnostikovali reumaticku artritidu. Navrhli jej dietu,tak to dodrziavala a schudla samozrejme,jedla ozaj len pre nu vyzivne jedla,vitaminy atd....ale tiez sa jej pytali,ci ma niekto v rodine artritidu...tak odo mna tolko :-)
A na ake vysetrenia bol uz?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Putujuca" bolest klbov - Fórum - ZDRAVIE.sk