Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tmava stolica

Príspevok v téme: Tmava stolica
s.

ahojte, neviete mi poradit? uz treti den mam tmavu stolicu..tmavu az ciernu..neuzivam zelzo, ani som v poslednom case nezjedla nic take ani pecen, neznam ju, ani cucoriedky, ani tabletky moc neuzivam, iba chloe, a uzila som aj kvapky Algifen..neviete z coho to moze byt a ci je to vazne? lebo som sa docitala nieco o krvacani ci co..no a ak by to bolo nieco vaznejsie tak ja sa bojim , pretoze by som musela ist k lekarovi, a museli by mi pchat hadicku do zalduka a z toho mampanicky strach. vseobecne mam panicky strach z lekarov, ktory mi idu nieco robit. o zubarovi ani nehovorim..
tak co teraz?

s.

ano..bojim sa bolesti a nemam cas. taka je pravda..a aj keby som ho mala tak nepojdem na take vysetrenie..maximalne si dam pozriet do hrdla zmerat krvny tlak a odobrat krv. a to je tak vsetko. ale toto mi pri vysetreni stolice robit nebudu :DD este mi budu pchat hadicku do zadku. no zbohom.

orol

-Počuj, v prvom rade PREMOŽ strach, obavy, žiaľ a CHCI ...
-strach znižuje životnú silu
-strach je veľkým nepriateĺom človeka a kto mu otvorí dvere do svojho vnútra, ten odpoly prehráva vojnu, či je to vojna proti nedariteĺnosti, alebo proti chorobám
-strach a obava sú hate nášho predsavzatia
-v strachu namyslíme si veci, ktoré sa pravdepodobne ani nestanú a tým nadobúdame si strasti a trpkosti
-obava pred chorobami, strach pred smrťou, obava pred stratou majetku, strach a obava vo dne v noci, strach a nič len strach tyranuzujú človeka
-žiaľ je katom duše

-P.s- čo vlastne chceš??

gucciok85

no ked si smadna uz si dehydrovana. ale to je len zvyk nic viac. Zacni pit stale o nieco viac. maj to vo flasi 1,5l a vypi zajtra cely den do polovicky- neperlivej vody, riadne coly a blbosti
nehnevaj sa ale to je nezdrave co jedavas- mlieko, salama, biele pecivo, biely jogurt- ja viem myslis si ze tu trepem blbosti- ale len treba to viac prestudovat a prides na vela veci. len chcem povedat, ze ja som takto jedavala predtym, a tiez som vela nepila, mala som zapchu,az ked som zmenila stravovanie kvoli zaludocnym problemom, a citala som vela o stravovani, tak potom som pochopila,co je zdrave a co
nie, aj ked este vela veci neviem :-)

s.

ale to mne hovori kazdy, lekarka na mna neraz kricala..ale co ak nemam potrebu? napriklad dnes som na ranajky vypila pohar kakaka..a potom mineralku s prichutou lesnych plodov tiez asi pohar, mozno 2deci..a od vtedy nic..nie som smadna..tak ale ked zacitim smad pojdem s anapit :D

gucciok85

podla nie je to vazne, ale ako si pisala ze predtym aj predtym si malo pila a nemala si problemy, to neznamena ze teraz je to nezmeni, myslim, musis hlavne pit vela

s.

a fakt nemam teraz v plane si zadovazit nejaku knihu alebo nieco a stravovat sa podla toho, a rozdelovat kolko a co ma byt na ranajky co na obed, v akom mnoztve kedy a co vypit..ved to je chore

clovek ma jest to co m uchuti ..ale zas nie vo velkom mnoztve..

mam rada rohlik s maslom, chrumkavy a cerstvy a kakao..tak teraz co? nedam si ho lebo nema to ziadnu vlakninu pre telo??mlieko obsahuje bielkoviny..
na druhy den si dam jogurt
na treti rozok so sunkou a zeleninou
na stvrty vajicko varene
na piaty biely jogurt s medom

proste ja fakkt sa nemienim obmedzovat..doteraz som nemala so stolicou problem a zrazu by vznikol?zo stravy? za to ze jem vsetko? keby som bola kazdy den na zezdravom jedle, na sladkom, na sladkych napojoch, keby som sa prezieralaalebo jedla nepravidelne a jedla by som sackove veci tka nepoviem..:D
ale takto?? :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tmava stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk