Kupit alebo mu nekupit darcek?

Príspevok v téme: Kupit alebo mu nekupit darcek?
dadadaggg

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Pred 2 tyzdnami som mala meniny. Na tie sme boli spolu z vecera do rana a aj cez den, ale ani mi nepovedal, ze vsetko najlepsie(vedel o nich, lebo som mu hovorila, ze poobede mozem, az ked pooslavujem s rodicmi). Na konci tyzdna ma zas narodeniny on. Mala som vyspekulovany darcek za cca 90eur - pekny znackovy sveter. Teraz neviem, ci to nebude moc prehnane, ked on mi nedal nic a moj sviatok odignoroval. Je mi blbe, ze ja mu prinesiem skoro vzdy nieco, nejaku sladkost a pod.(on sa z toho vzdy velmi tesi) a on mne nikdy nicim nespravil radost, pritom mesacne zaraba priblizne 2000eur, cize nie je to o tom, ze by nemal z coho. Nechcem lakomca, ma uz cez 30, toho uz tazko prevychovam a uz som aj ja dost stara na to, aby som to robila:-/ Cize otazka na zaver? Mam mu vobec nieco kupovat, ked zaviedol "negratulovanie si" k sviatkom?

Carie

Ale podla mna ten tvoj bude velmi podobny mojmu byvalemu, vo vela veciach mi ho pripomina. Aj s tym autom.
Alebo mu vies co daj? Najdi nejaku haraburdu doma. Nejaku uplne bezcennu, moze to byt nieco po tvojom bratovi, otcovi. Napr. vytahane tricko alebo sprane trenky. Alebo nejaky doplnok vyzivy ci caj, na ktory ste zabudli a je uz po zaruke. Kludne moze byt nacaty a moze byt z neho minute. Toto su presne darceky, ake chlapi jeho typu radi davaju, takze tomuto bude velmi dobre rozumiet. Min. mu dojde, ze sa nenechas vyuzivat a ze jaky bude on k tebe, budes aj ty k nemu.

2bodka

na rikši! :)) teda neviem co to je, ale oprskala som si slinami monitor! :D hahaha
tak ja berem tu party aj s 1 plechom a bez taxikara :)

Mrska Silvuska

...tak urob len jeden plech - pre nas) a jemu staci ta pusa na licko
a pyzamova party sa mi paci)))) kludne aj bez takeho taxikara:-)...okrem toho, on je taky setrny, ze radsej by nas na rikši viezol:-D

natusa42

a to čo je za inteligenta ?:D:D:D ked ani nezadrel to najlahšie " všetko dobré " ?:D božeee ..
jasne že mu nič nekupuj,a tak ako on -ani mu BU nepovedz

dadadaggg

Baby, ja sa tu na vas uplne trham od smiechu:-))) ze tu na mna kolegyne nechapavo zazeraju:-)))
Ale zase z toho vzidem najhorsie ja, ze budem musiet piect az 2 plechy(jeden a pol - aj pre vas:-D)

Carie

Aj ked mu das jedno vrecusko ginko caju das mu viac ako dal on tebe (teda nic ti nedal). Takze nasrat sa nemoze, ak by sa mu to nelubilo, tak mu toto povedz. Jednoducho mu to daj a nic mu k tomu nehovor, on sa dovtipi sam.

Carie

flegma: :D to je podla mna skvely napad, dadadaggg toto by si fakt mala urobit, dat mu jedno vrecusko ginko caju :-) Ak neni uplny debil tak snad pochopi! Ja by som mu kolac nerobila, nieco stoja suroviny a je s tym robota a podla mna chlap ako je tento za to nestoji.

winki

Adekvátne by bolo dva dni po jeho narodnách: ježíííš zlatko prepáč, ale jaj tak blbú hlavu ja som zabudla.....vsštko najlepšie a pusa na líce a vybavené.

Takto z toho chalan vyjde ešte aj s koláčom :D :D