Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psoriaza vo vlasoch

gucciok85

TinaM- daj si od toho pauzu na mesiac- uvidis - a brat enzymy rano na lacno- na cistenie tela- to ti neuskodi neboj sa

TinaM

Ach, viem o tom, ze dieta je na to najlepsia, len vsetko, co by som nemala milujem najviac. Viem, ze je to o prioritach a sebazapreni, asi to budem musiet nejako zacat plnit. Dakujem za radu

gucciok85

skus bio kokosovy olej,natries do pokozky nechas posobit tak hodinu,a zmyjes samponom, pi aj zihlavovy caj-sypany,vynechaj na nejaku dobu maso, syry, hlavne mlieko!!!,cukor obmedz uplne, ked sladit-medom, vela pi, ovocia aj zeleniny-sezonne.

TinaM

kadeco predpisuju aj mne, ale davat si na to kortikoidy, to mi pride dost nezmyselne, hlavne, ked to budem mat uz cely zivot

s.

moja mama to ma tiez. chodila s tym jeden cas na kozne a predpisovali jen vselijake olejceky a sampony.a myslim ze jej sa jej to na cas utlmilo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psoriaza vo vlasoch - Fórum - ZDRAVIE.sk