Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zenati muzi, vyjadrite sa k tomu?

lost

zakusok

nie je to ziadne tajomstvo, tento mi poslal kamos a on to videl na facebooku 9kedze ja FB nemam), v opacnom pripade bud ine fora, alebo specialne stranky na taketo zabavne obrazky :) popripade dobra moznost je aj vhodne klucove slovo do google, idealne v anglictine a na google.COM (aby to hladalo anglicky) a uz len zvolit obrazky, a tam vybrat ten najvhodnejsi :)

zakusok

sexicek
tiez si myslim ze by to takto malo byt ako ty pises v poslednom prispevku.Ale aj ked niekto zacne takto zit-casom jedneho s nich prestane toto bavit.Neviem preco.

zakusok

:DDDD
lost
Kde ty chodis na taketo obrazky?mi pripominas mojho spoluziaka-vedel pobavit celu triedu obrazkom ktory nakreslil za par minut-ked videl ze v triede nie je dobra nalada.
a chlapom by mali zasa pasy dat tam dole/ale len cest vinimkam/
a to palti aj na pas pre zeny :DDDD/ten co si dal ty tuna/

sexicek

Manzelka patri mne a ja som ten, co sa o nu staram aby sme boli obaja spokojni.

Aj ona sa stara o mna, o deti, o rodinu, lebo takto dosiahneme najlepsiu spokojnost. A som tomu rad, ze mi takto pomaha.

Ci patrim ja jej ? Ano, ma pravo vyuzivat vsetky vyhody, ktore jej nas vztah moze poskytovat. A v tychto koncinach plati, ze ma dokonca na mna vyhradne pravo medzi zenami, co mi obcas dava najavo, aby som nahodou nezabudol. ;-)

sexicek

ked zena preberie muzove priezvisko - no, spravne by sa malo napisat, ked zena zacne patrit muzovi

ked teda zacne patrit muzovi, musi ho posluchat a on ju musi viest zivotom a starat sa o nu

myslim, ze si to spravne uvedomujem a podobne i moja manzelka aj ked uznam, ze niekedy sa jej cnie po slobode
ale zacala mi patrit dobrovolne, nezobral som si ju nasilu a verim, ze taketo nase spoluzitie je pre nu prinosom, tak ako i pre mna

jahodka123

TinaM - no, len ked budeš mať niečo urgentnejšie, tak ti to polezie na nerf :D Skús ísť do sekcie Mužské choroby, tam sa ich asi viac pohybuje :D

TinaM

Vsetko citam a evidujem, chodim sem pravidelne. :) Ale nedozvedela som sa v podstate to, co ma zaujimalo a uz sa zrejme ani nedozviem. A nevadi mi, ked reaguju zeny, nie je to problem, ktory by som urgentne potrebovala vyriesit, len ma to zaujimalo. A ked muzi su ticho, kaslat na nich :)

jahodka123

Carie - no ved nech sa vyjadria tí traja čo tu sú a je to hotovo, nie? :D Načo tu kvákajú tieto dalšie, ked ona ich názor nepotrebuje, lebo ako žena, si ho vie utvoriť aj sama? A nenávisti? Tak to si na zlej adrese :D V robote sa nervujem, lebo sa to inak nedá :D A moje nervy sú - dve nadávky do vzduchu a je klud :D A tuto som ja na nikoho neútočila, len som sa zamyslela a aj tak mi to doteraz nikto nevysvetlil :D Argument typu - lebo by tu boli len tri príspevky (ak by písali len muži, ako bolo žiadané) mi nestačí, nakolko účel by bol splnený tak či tak. Ale oni musiaaa, oni by to podla mna neprežili :) Ale šak ok, ked to zakladatelke nevadí.. A myslím, že tu od založenia témy ani nebola, nejako neevidujem jej príspevky. Asi aj zabudla, že volačo niekde vytvorila :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zenati muzi, vyjadrite sa k tomu? - Fórum - ZDRAVIE.sk