Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nieco na domace hlbkove cistenie

Sona Hylova

tazko poradit kurz,tam sa clovek vela nenauci aby zacal na ostro hned pracovat,ja som sa doskolovala u super kozmeticky a teraz uz pol roka fungujem a obcas sa este poradim snou

kozmetička M

Ahoj, poradím ti toto.

Čisti si pleť pravidelne z pleťovým mliekom a pleť. vodou.

Choď ku kozmetičke na hĺbkové čistenie pleti.

Ak nie môžeš si čistenie robiť sama doma.

Tu je postup:

1, vyčisti si pleť z pleť. mliekom a pleť. vodou

2, napar sa nad hrncom z vriacou vodou a ešte predtým si natri pleť z kalciouvou masťou tá urobí to, že sa otvoria viac póry - čas je cca 15 - 20 min

3,po tom si pretri pleť z vreckovkou a ďalšiu vreckovku si rozrež napoly, zlož a obtoč okolo ukazovákov na oboch rukách to zabráni pri vytláčani k priamemu styku z nechtami, ktoré môžu mať nejaké tie nečistoty

4,povytláčaj si vyrážky nie však zapálené - červené iba tie ktoré majú biely vrch a čierne bodky

5, nakoniec si pretri pleť z pleť. vodou z alkoholom - to vydenzifikuje ranky

6, nanes si sťahujúcu masku na pleť- ona ešte vydenzifikujeme a stiahne otvorené póry

7, nanes si potom všetkom nejaký hydratačný krém by sa upokojila pleť

Takéto čistenie sa musí robiť každé 2 týždne a 1x mesačne zase pleť ktorá má menej akné.

Po takomto pravidelnom čistení je neskôr viditeľné aká je pleť.

gucciok85

nech si doma spravi hlbkove cistenie,
Naprv nech umyje tvar pletovym gelom, potom da trocha pletoveho pelingu na chrbat ruky, plet nech ma troska mokrejsiu, bodovite nanesie na tvar- na celo, na noc,na lica, na bradu. Zacme rozotierat po tvari ten peeling- jemnejsie- a sem tam namocit tvar. tak to treba robit asi minutu. potom ten peelin zmyt.
ja zvyknem dat do hrnca vodu. nie vela . ked to vrie vypnem a zakrajem to. zvyknem dat aj do vody susene bylinky- kamilku, pupavu,, zihlavu.--
a potom si zacnem naparovat tvar nad tou vodou,ale pozor na tu paru, zakrijem hlavu velkym uterakom aby ta para neunikala,a ostavam tak minimalne 10 minut, najlepsie je 15 . no ale neviem ci to vydzi :D. to sa robi sby sa uvolnili tie pory.
ked uplynie 10 minut. utriem tvar uterakom.
zoberiem servitku-a idem vytlacat pory- naprv na nose potom na brade, na lichach a na cele. ked to mam pretriem pletovou vodou.
dam stahujucu masku nato. potom stiahnem tu masku. a este nam nakoniec hydratacnu. ale on to nemusi :D.
a nakoniec dam krem.
TO moze opakovat minumalne raz za mesiac . dufam ze ste to pochopili :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nieco na domace hlbkove cistenie - Fórum - ZDRAVIE.sk