Kniha

Príspevok v téme: Kniha
Mimulus

Viem, že to do psychickej tematiky možno nepatrí a neriešim dokonca už radšej ani žiadny problém. No rozhodol som sa, že napíšem o tom všetkom čo ma trápi knihu a bol by som veľmi rád ak by Tí ktorí mi chcú pomôcť mi poslali Svoje príbehy. Nemusíte písať veľa ak Vám bude stačiť jedna A4 tak nevadí ale píšte. Ak náhodou bude niekto mať záujem pošlem mail. Veľmi by ste mi tým pomohli. Vopred Ďakujem. A Chcem hlavne poprosiť ľudí ako marcelina78, Meretseger a ďalších z fóra na ktorom som bol aby sa mi ozvali a že majú u mňa velikánske ďakujem.

Jane_3sto18

Aha jasné, v tejto téme som sa už vyjadrila a to len tak, že som ti dopriala veľa šťastia v knihe... pretože ja nemám nejaký príbeh, ktorý by zaujal. Ja si príbehy vymýšľam, nevychádzam zo skutočných udalostí, vžívam sa do príbehu hlavnej postavy, to je všetko :-) Takže ja ti s tou knihou asi nepomôžem...

amanda23

KV je sice "tvrda" na Mimulusa, ale kam clovek pozrie do akejkolvek temy, vsade samy Mimulus = lutujte ma vsetci a stale, lebo nikomu v zvote nie je horsie, piste mi rady, ale ja si z nich aj tak nic nezoberiem, lebo sa strapnim, ak pojdem psychologovi, psychiartovi alebo zacnem cosi robit, ja nbudem radsej 15 rokov zit v depke a staci, ked ma budete stale stale lutovat a uznavat mi, ake to mam tazke...Kto by uz nato nebol alergicky..Kazdeho prejde casom trpezlivost. Keby ti bolo Mimulus tak strasne zle, sam by si sa z poslednych sil dokrival k lekarovi a keby si nevladal, poprosil by si uz hocikoho o doprovod aj manzelku, pred ktorou tajis roky depresiu, sa nedivim, ze mas taky vztah aky mas a ona uz svoj zivot..

Mimulus

zewa keď už chceš tak veľmi čítať ten príbeh nechceš mi s tou knihou pomôcť??? :) Viem, že som podľa Teba nezodpovedný ale pomoc by mi bodla :D

Mimulus

zewa :) Jasné že to poďakovanie patrilo aj Tebe :) Môj stav sa rapídne zhoršuje a už nemám silu niečo písať.