Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Do bazéna v kúpeľoch sa musí chodiť nahý

RNG

Ziadny podnik, ktory si zela prosperitu aj do buducnosti si nemoze dovolit si nevsimat, co si zakaznici praju. V konkurencnom boji by coskoro zanikli.
To ze niekedy nesluzia zakaznikom tak ako by si to zakaznici priali je len nasledkom toho, ze sa vacsina ludi radsej prisposobi, ako by sa stazovali
Proste su to ovce.

fero11111

to este furt zije tota tema? :) je tam bahno ked hej ta nic nevidno ked tak a uz som to pisal a suhlasim s dole napisanym liecim sa pre seba a svoje problemy a nie preto ze mi niekto uvidi vtaka nic nove ani stare nebude vidno :)

lost

kabel

A potom rychlo krachli :D

Pamataj ze zakaznik je pan, ja napr nechodim do Tesca, lebo ma nasstvalo.

OK, moja spotreba cca 400 eur mesacne nic neznamena, vsak?

Ale ak by to urobilo 1000 ludi, tak stale je to postradatelne?

Problem dnesnej doby je, ze malo ludi ma "gule" na to otvorit usta, tj. vyuzit svoje prava.. Svet by vyzeral inak, ak by sme zbavili uzernikov.. (definicia slova uzernik - akykolvek podnikatel ktory sa hra na nepostradatelneho Boha)

RNG

Problem je, ze amoralni ludia nanucuju svoje pravidla na druhych, ako ze su "samozrejme" a "potrebne" z roznych dovodov.
Ja necitim potrebu sa pred nikym cudzim odhalovat, pokial sa to da riesit inac.
A v podniku, kde sa mi snazia nieco nanutit, co mi je proti voli poviem velmi rychlo Good Bye.
Az to bude robit dostatok ludi a nebudu posluchat ako ovce natlak tej malej skupiny, tak sa tento problem velmi rychlo na Slovensku zlikviduje.

Leonka77

inac a do kupelov sa chodi oddychovat a liecit sa a nie stresovat co si o mne myslia ludia naokolo takze ja by som toto vobec neriesila :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Do bazéna v kúpeľoch sa musí chodiť nahý - Fórum - ZDRAVIE.sk