Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti chrbta, tazke dychanie

Príspevok v téme: Bolesti chrbta, tazke dychanie
cajka

ahojte
mam 35 rokov a uz asi 6 rokov mam tazkosti s chrbtom. Hlavne medzi lopatkamia v krku ma boli. Staci mensia zataz a musim si lahnut . nemozem si koli tomu najst pracu. ked rano vstanem tazko sa mi dycha ako by mi tlacilo nieoc na srdce . bolest mi vystreluje zo zadu chrbta az do hrudnika a ruky. bola osm aj u ortopeda aj na MRI krcnej ale vraj su to len degenerativne zmeny. beriem lieky od bolesti ale nepomahaju. Viete mi poradit niekto nejakeho odbornika, ktory sa neuchyli k trapnym radam typu... zvyknite si zit s bolestou:)????? som uz zufala niekedy pomyslam na to ze to nevydrzim a zabijem sa .

Tomas12345

Skus chodit dakej kvalitnej masarke ta by ti vedela masazou uvolnit to a do toho pridaj plavanie a popýtaj sa maserky na rady.

NewYorker35

ja mam presne to iste uz 5 rokov.....tiez lava strana .....pochodila som uz strasne vela vysetreni, vsetko bolo dobrel Navyse vzdy kaslem, tazko sa mi dycha. Mam bolesti chrbta a hrudnika. Pred 5timi rokmi som mala strasne migreny a na tie mi pomohla elektro akupunktura. Bola som iba raz na akupunkturu a odvtedy migrenu uz nemam. Teda len raz som ju mala a boli to neopisatelne bolesti hlavy, tlak v nose, tlak v sanke, no proste ukrutna bolest. Kvoli som nebola v praci 3 mesiace, Lieky mi nezaberali. Krutilo sa mi v hlave cely cas, kvoli tomu som nemohla ani chodit. S lekarmi som to vzdala a vyhladala som si cloveka, ktory sa venuje cinskej medicine, ktory robi akupikturu. Taxikom som k nemu isla a naspat som si uz odkracala domov peso. Este stale sa mi krutilo v hlave a bolela ma lava, ale to uz bolo nic oproti tomu, co bolo predtym. Casom to uplne pominulo ....2 tyzdne a bolest boli prec. Neviem si pomoct s chrbtom a dychanim. Myslim, ze asi to zacnem riesit s electro akupunkturou a masazou. Vákuová masáž – bankovanie je vyborne tiez.

cajka

ahojte, hej uz v detstve som mala skoliozu ale nie v takom rozsahu. mam osteoporozu takze mna boli chrbat stale a analgetika nepomahaju. neviem kam sa obratit. doktori nic nerobia, vraj to tak musim vydrzat s tym zit. Ale ako sa to da vydrzat ? obmedzuje ma to moc a nemozem ani chodit do prace. neviem co mam robit.
natierat si chrbat natieram aj parkrat denne, pomoze to na chvilku a co dalej? zas len bolest.. uz sa niekedy idem z toho zblaznit. teraz som si este zlomila rebro ako bysom toho nemala dost. asi to vzdam

orol

Áno... však píšem, že som stále učňom :-o)) jeden život je málo na to, aby sme všetko vedeli...dosť vecí viem, no ešte viac neviem :-o))

zakusok

Vobec nemas za co-ja to mam vyskusane na sebe.Mala som nenormalne bolesti a myslela som si ze sa ich uz nikdy v zivote nezbavim.Na bylinky nedam dopustit-len treba davat pozor lebo tiez mozu poskodit.Ale to asi vies ked uz 30rokov si zberatel .Robievam si aj kupel z rebricka. stranku ti mozem napisat aj tu pomoze nie len tebe ale aj inym.

www.zdraviezbozejlekarne.sk

orol

-No, srdečná vďaka. Vidím, že som stále len učňom a to aj napriek tomu, že byliny zbieram vyše tridsať rokov...
-budem veľmi rád tej stránke, chcem.
jarry9@centrum.sk

zakusok

Že rebríček pôsobí priamo a najlepšie na kostnú dreň a upravuje krvotvorbu, vie len málokto. Tak pomáha pri chorobách kostnej drene, pri ktorých medicína zlyháva, takisto pri kostižere, keď sa robia čajové kúry, kúpele a masáže tinktúrou z rebríčka. Zápar z rebríčka je veľmi dobrý prostriedok na zastavenie krvácania, pri krvácaní z pľúc a možno ním spolu s koreňom puškvorca vyliečiť rakovinu pľúc. Koreň puškvorca sa cez deň žuje a večer a ráno sa po dúškoch pije po šálke rebríčkového záparu. Pri krvácaní zo žalúdka a silne krvácajúcich hemoroidoch, takisto pri tlaku v žalúdku a pri silnej záhe zápar veľmi rýchlo pomôže. Pri prechladnutí, bolestiach chrbta alebo reumatických bolestiach treba piť taký horúci zápar z rebríčka, aký len znesieme. Zápar upravuje činnosť obličiek, odstraňuje nechuť do jedenia, vetry, žalúdočné kŕče, poruchy pečene, zápaly žalúdočno-črevného traktu, zvyšuje činnosť črevných žliaz a pôsobí na pravidelnosť stolice. Pretože vynikajúco pomáha pri poruchách krvného obehu a kŕčoch ciev, možno ho veľmi odporúčať pri angine pectoris (srdcovej angíne).

Mozem ti dat aj celu stranku ak chces.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.