Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otrasne zvacsena horna pera

Príspevok v téme: Otrasne zvacsena horna pera
LIPS

pred tromi dnami som si dala zvacsit hornu peru teosyalom v iem v pezinku, hornu peru som mala predtym takmer ziadnu a dolnu obrovsku, no a teraz to je naopak, horna je prilis velka, doktorka mi dala 1 ml do hornej, len trosicku z toho do dolnej, som sa jej pytala, ze ci nestaci 0,5 ml, ze nie to by vraj nebolo ani vidiet, tak neviem ci je ta pera este stale opuchnuta, alebo to je uz definitivne, ale je to prilis vyrazne, no vyzera to hrozne, da sa s tym este nieco robit

Carie

No to sa spytaj doktorky, ja som takyto zakrok nikdy nepodstupila tak ti neviem presne povedat. Ale osobne si myslim, ze to budes mat este opuchnute a ze ti to este splasne. Ja som si raz dala tetovat pery a ake som ich mala po zakroku opuchnute, to bolo strasne. Este aj ta farba bola prve dni velmi vyrazna, vyzerala som jak posledna lacna kurva a vobec som nechodila von. Uplne mi to zmenilo vyraz tvare, furt som sa chodila pozerat do zrkadla a hovorila si: "Toto predsa nie som ja! To je uplne iny clovek, nejaka spatna kurva!" Ale za niekolko dni to zacalo odpuchat a nakoniec sa mi pery vratili do povodneho stavu. Co som bola strasne rada, lebo na toto ma tiez ta kozmeticka neupozornila a potom som si nebola ista, ci mi to takto uz neostane.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otrasne zvacsena horna pera - Fórum - ZDRAVIE.sk