Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosím odborníka na body-building

Príspevok v téme: Prosím odborníka na body-building
činka

mam 58 rokov, od mladosti som cvicila s cinkami az do 40 rokov, kedy som mala uraz chrbtice. potom som sa uz len sporadicky obcas pokusala nieco zacvicit. poslednych 5 rokov pozorujem, ze mam celulitidu uz nielen na stehnach, ale aj na pleciach. koncatiny mi schudli, zato okolo brucha mam ovisnute sadlo. nemam sice nadvahu, ale postavu mam ako pavuk. vazim 61 kg a meriam 168 cm.
mam otazku na odbornika na body-building: je mozne este v mojom veku postavu vyformovat? zvlast ked nemozem len tak zabehnut do fitka, lebo ta chrbtica mi nedovoli cvicit doradu vsetko, co by na to pomohlo. inak som zdrava, zdravo sa stravujem, len z tej postavy som z roka na rok viac smutna.

xxxy

Neverím tomu, že vyzeráte ako pavúk. Ja mám 24, výšku 165 a váhu 61-62 kg.... vo Vašom veku musíte vyzerať perfektne s týmito mierami. Nemyslím, že by ste sa mali nejak zaťažovať svojou postavou, s týmito číslami.
Veľmi Vás však obdivujem, že sa tým ešte zaoberáte. Ak však cchcete niečo s tým robiť, tak s odborníkom, ako to tu už bolo povedané. :)

Magy

samozrejme ze sa aj v tomto veku este vela da, najme ak to tvoje telo je zvyknute a ma vo svojej "pameti" pruznost a silu. iba cviky budes musiet prisposobit tak, aby co najmenej namahali chrbticu alebo dane partie, ktorym by si mohla nadmernou namahou ublizit. na to ale potrebujes individualneho trenera, rozpis, rozvrh, dohlad. v opacnom pripade mozes napachat viac skody ako osohu.

činka

ano, uz som na to myslela, len mam obavy ci to v takomto stave v akom som sa ocitla este pomoze. v mojom veku sa uz svaly stracaju, neviem ci je mozne bez rizika uzivania hormonov ich znova nejako obnovit.

doubledog

jasne, ze nieco mozes dosiahnut.
ale podla mna potrebujes trenera, ktory ti spravi diagnostiku a navrhne trening.

gucciok85

da sa dosiahnut aj vo vasom veku nie je problem. Napr vlastnou vahou, pomalicky zacinat, staci 3x do tyzdna 30 minut na zaciatok

činka

ak sa najde niekto, kto mi poradi, budem vdacna. hlavne ci este mozno v mojom veku nieco aj dosiahnut, alebo je to uz marna namaha.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosím odborníka na body-building - Fórum - ZDRAVIE.sk