Ľúbim svoje kučery!

Príspevok v téme: Ľúbim svoje kučery!
škoricová

Nerozumiem, prečo všade propagujú žehličky, šampóny a rôzne prostriedky na vyrovnanie vlasov.
Akoby rovné vlasy bol nejaký ideál.
A nepochopím slečny, čo majú krásne kučery, a žehlia ich dve hodiny, len aby boli \\\"rovnaké\\\" ako všetky ostatné :D
Podľa mňa prirodzené kučierky sú krásne, romantické, zároveň aj divoké, a hlavne desne sexi!

Kto súhlasí? :)

bez_S

Keby mali všetci na svete kučeravé vlasy ...zase by to bola nuda. Mne osobne sa viac páčia rovné vlasy...a som s nimi spokojná. Každému sa páči iné.

deniki

No a ja si zase myslím, že kučeravé vlasy sú otrasné....nikdy sa mi nepáčili...kučeravé vlasy beriem ako charakteristiku cigániek....

bibba

teda.. vela ludi mi povedalo, ze som sprosta, ze si zehlim, a myslim si ze to je pointou tejto temy... preco sa pekne brčky zehlia

M 25

toto je pekne odveci a hlúpa téma, ale budiš :D

neviem, prečo to vlastne riešiš, však nech si každý robí so svojimi vlasmi čo on chce:D

ja mám kučery a tiež si ich občas vyžehlím, ale nie preto, aby som bola ako ostatné .. je to zmena, príjemná zmena ..

a ked si dajú rovné na vlasy nátačky, aby boli kučeravé, tak tiež chcú byť ako ostatné?!

:D

bibba

ja si zehlim tiez... mne sa moje kucerave pacia, aj muzom, ale lezu mi na nervy:) je to jednoduchsie mat rovne, neviem to opisat:))

olivka30

nemusis zakladat temu ale kludne mozes :)urcite by napisalo vela dievcat ktore maju krasne rovne vlasy ako ty :) ja teraz zavidim aj rovne aj kucerave, teraz nemam ani ani kvoli svojej sprostosti :D

opica

toto beriem ako hnusnu provokaciu:D
ja som vzdy chcela mat krasne kucerave vlasy, zial priroda mi dala slamu kvalitou aj farbou

inak, este poviem, ze vsetky baby, ktore maju dlhe kucerave vlasy posobia pekne, aj ked niektore by s rovnymi vlasmi vyzerali ako konsky ksicht..takych poznam viacero