Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozbitý lakeť - hnis

Príspevok v téme: Rozbitý lakeť - hnis
lakticka

Zdravím. Vedeli by ste mi poradiť? Pred pár dňami som si vo vlaku rozbila lakeť hneď pri nastupovaní a zrejme kým som došla domov (7 hodín cesty) tak sa mi tam zaniesla infekcia a mám to hnisavé. Dávam si na to framykoin zásyp ale nejak nevidím zmenu. V sobotu idem na svadbu a nechcem tam byť ako hnisavá obluda :) Neviete, či by mi stiahli ten zápal nejaké antibiotiká?

muc

...ale v pripade, ak zapal neustupi- teda bude rana hnisat nadalej a zapal sa bude rozsirovat sirsie do okolia- nevyhnutne je vyhladat chirurga!

muc

kup si v lekarni peroxid vodika, alebo benzin alkohol. hnis si musis odstranit hoc aj na silu a potom uz len dezinfikovat, dezinfikovat a dezinfikovat. nechat na vzduchu zaschnut, nenatieraj ziadnou mastou. framykoin zasyp moze byt.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozbitý lakeť - hnis - Fórum - ZDRAVIE.sk