Svalova slabosť - nezistena dg

Príspevok v téme: Svalova slabosť - nezistena dg
rena_1

Pekný deň, po neuspešnej operácii chrbtice som bola často na infuziách a po nasadení Gabapentínu a možno vplyvom liekov došlo k výraznej svalovej slabosti. Som už dlhodobo na PN, dg sa nevie stanoviť, ale ten stav je stále horší. Už neviem akému lekárovi mám ísť. Ak prejdem pár krokov tak ako keby sa \"neokysličoval\" organizmus a stav sa výrazne zhoršuje. Robili mi veľa vyšetrení, ale zatiaľ mi nedokázali pomôcť. Pridali sa v noci silné pálivé tlakové bolesti oboch nôh v predkolení, prsty mi strpnu, ráno sa neviem postaviť na nohy. Z vyšetrení: bol zistený nedostatočný laktátový spád, žilové ochorenie, špec. vyšetrením - zvýšená hladina glutamínu , glycínu. Prosím o radu, kto by vedel mi niečo poradiť /aj alternatívne/, čo by mi pomohlo, lebo už prejdem max. 10 m, musím si ľahnuť, stav sa čiastočne stabilizuje. Existuje nejaké diagnostické centrum kde by si výsledky niekto pozrel ako celok ? Veľmi pekne ďakujem každému za pomoc.

rena_1

RNG
ďakujem za radu, ale ja by som Vas chcela ešte poprosiť, či mi viete presne poradiť - /kde si môžem objednať výrobky, presne ako užívať , názov /

vzhľadom k tomu, že lieky si už môžem zaobstarať len formou objednávky.

Dakujem veľmi pekne

RNG

Slabost svalov moze byt z hromady dovodov, aj od roznych liekov, Gabapentin tiez indikuje mozny postranny ucinok slabost
en.wikipedia.org
Odporucam ti precistit si cele telo sinymi enzymami, tiez pecen protokolom dr Berksona,creva extra mikrovlakninami a nasadit silne porobiotika, lebo v nemocniciach obvykle znicia probioticku floru roznymi antibiotikami.
Zvysit viralnu imunitu, lebo virusy pri oslabeni napadaju nase nervove obaly aj rozne sliznice a vystelky ciev.
Zlepsit cirkulaciu krvi branim nattokinazy, ktora bezpecne riedi krv a naviac rozbija fibriny nalepene na stenach ciev, ktore zabranuju prestupu kyslika z ciev do svalstva(davka 3 x 4000 FU, pripadne aj viac).A samozrejme nattokinaza rozbija aj vacsie krvne zrazeniny, ktore mozu sposobovat tiez poruchy cirkulacie krvi v tele

zakusok

Moze byt-vedlajsie ucinky liekov.

Skus pit aj zeleny caj na precistenie lymfy.To je tiez dolezite na prekrvenie svalov a vobec celeho tela.
No a na bolesti skus rebricek=caj/pij ho horuci/ a kupel z rebricka si robievaj.

rena_1

zakusok
srdečná vdaka za link - už musím skusit vsetko - prečítala som si to - snad na to atrofované svalstvo ,
mám pocit , že na svalstvo toxicky pôsobili dlhodobo lieky a infuzie pre bolesti ...

rena_1

ddana -- dakujem za radu
Nervovosvalove ochorenie vraj vylučuju, skôr ide o nedostatočné okysličovanie svalov ? poruchu metabolizmu aj vzhľadom na vysledky vyšetrení nedostatočný laktátový spád, žilové ochorenie, špec. vyšetrením - zvýšená hladina glutamínu , glycínu