Len chcem počuť názor ...

Príspevok v téme: Len chcem počuť názor ...
Anonymná128

Po prvé - ospravedlňujem sa za dlžku ..

Pred mesiacom a pol som začala chodiť s jedným chlapcom .Ja mám 17 a on 24 ... Ľúbim ho , no často sa v ňom strácam a neviem ako sa mám zachovať , pretože ...
Má veľmi ťažký život . Jeho rodičia sa rozviedli , on žije s matkou , ktorá ho ponižuje , dáva mu všetko za vinu , denne ho psychicky nervuje ...Jeden týždeň , keď býval sám doma ,som k nim chodila a keď na to prišla jeho matka vyhľadala si moju rodinu a odkázala mi ,nech sa držím ďalej a viac k nim nejdem ... Nemá možnosť ísť bývať sám a otec chce zostať sám ..
Prešiel si snáď už všetkým .. Drogy , alkohol , výtržnosti ... proste všetkým .. Toto mi rozpráva len málokedy , vtedy ho len počúvam a dávam si všetko dokopy .. Povedala som mu , že on nie je jeho matka či rodina ( s bratom sa nebaví,lebo je to pako a predáva drogy , otec bil mamu atď ... :( ) a že kašlem na to akú má zlú minulosť ... Teraz má za mesiac 24 rokov , má dobrú prácu , chce sa uči´t nové , zarobiť si a mať normálny život ...
Je nám spolu fajn , náš vz´tah je založený na porozumení a láske ... Povedal mi ,že počká so sexom , i keď viem , že on by neváhal , ja sa však necítim pripravená ..
Háčik je však v tom , že je dosť poznačený situáciou doma , občas sa mi pár dní neozve a povie ,že sa opil ,lebo už nevládze , že nechce ,aby som ho videla na dne ... atď ... Je to veľmi zložitá povaha , sám mi povedal na začiatku ( keď sme ešte neboli pár ) , že nech radšej odídem , pretože má príliš pokazený život a nechce do toho namočiť aj mňa ....

V týchto dňoch sa mi opať neozýva a mňa to strašne štve , mám strach či je všetko v poriadku ... Neviem však ako mám občas reagovať , pretože si myslím ,že toto sa vo vzťahu nerobí ,aj keď to má ťažké ... Stačila by jedna sms , že zlatko , som ok , potrebujem byť sám ... a chápala by som ho ...
Len takto neviem , ako dlho vydržím ,že sa len tak odmlčí , vybuchne ,alebo sa nebudeme mocť stretnúť , pretože sa opije , zhúli .. atď .

Možno si niekto povie ,že som hlúpa , že nech si fakt držím odstup od takej rodiny ... no viem ,že on je iný , že chce mať dobrý život , len ho to pohlcuje ...
Ďakujem za príspevky ...

lost

A kazdy mal tazky zivot :)
Kazdy by vedel vymenovat dovody, preco mal tazsi zivot ako ten druhy :D
Podla mna to, ze mal rozbitu rodinu nie je automaticky prehra.
Niekto ma fajn rodinu a ma rozbite zdravie.
Co je teraz lepsie a co je horsie? :P

lost

Ok dik za odpoved :P
nedavno som natrafil na nazor, ze zeny radi prevychovavaju muzov, ale to asi nebude realne :)
to je jedno

preco som pisal, ze s lutuje?

lebo MUŽ (musel som si dokonca prehodit klavesnicu z EN na SK), co ma 24 (slovom dvadsatstyri), alebo bude mat.. tak a ak ma problem, rozhodne nesiahne ZNOVU po alkohole/fajceni, atd atd..

Proste OK, ak mal zle detstvo.. Ale uvedomuje si to a to je KLUCOVE (v dobrom, samozrejme, proste prvy krok a 50% uspechu).. a tak by nemal znovu podliehat tymto nerestiam..

To ze nevie tahat sam byt je OK, o to nejde napriklad, ide skor o to, aby proste uz nepricuchol k alkoholu..

Jednoducho mi pride, ze take spravanie je ekvivalent sebalutosti.. clovek nesmie stat na mieste a uz vobec nie ist spat.. ale musi ist dopredu..

Ak by teda sa vzdal tychto blbosti, ihned by mu stupla hodnota raketovou rychlostou a jeho zivot by sa zlepsil..

PRECO ALE po tom znovu siaha? To je smutne..

Anonymná128

Mišo -
Pretože už raz býval sám a nemal to z toho ťahať ... Ale chce si niečo nájsť ,čo najskor ... Snaží sa . Povedal mi ,že keby spolu nie sme , tak by odišiel do zahraničia ... ale že prvýkrát má pocit ,že to može byť normálny vzťah ....

Anonymná128

Lost -
Na fore niesom nová , no viem ,že dosť ľudí tu číta tak 5 riadkové príspevky ,ale to nie je doležité .
Tak myslím si ,že to má oveľa ťažšie ako niekto ,kto má v pohode rodinu a podobne , ale ako myslíš ...
On sa neľutuje ... neviem , možno som to zle napísala ja . On mi len chcel povedať všetko o jeho živote , nechce mať tajnosti a podobne ..a ja sama som sa dosť pýtala .... Napísala som len niečo z toho všetkého ...
To je dobrá otázka ... A musím povedať ,že nie si prvý ,kto sa ma ju pýta ... Proste som sa zamilovala , máme veľa spoločného , rozumieme si ... proste v tom je láska , neviem ako to inak popísať ..

miso99

a preco sa nemoze odstahovat ??? existuje mnozstvo podnajmov .... musi ist prec inac sa to nezmeni ... treba sa pozbierat ...

lost

Za prve, prispevok nie je dlhy, asi si nova na fore, ze? :P

Za druhe, nic v zlom, ale vacsinou koncim citat prispevky, ked niekto pouzije frazu "Má veľmi ťažký život ."

Ved pockaj ked budes mat 24 aj ty ;)

Ale docital som to a myslim si jedno, mozno ma fyzicky a biologicky 24, no mentalne ho vekom rozhodne prevysujes..

On ma totiz akusi masochisticku povahu alebo co? Donekonecna sa lutovat?

Neviem :D

Ale teraz otazka na telo, MIMO ZAZNAM a mimo temu, len taka moja mala osobna stastistika, ok? :)

Co na nom vidis?