Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal prinosovych dutin

Príspevok v téme: Zapal prinosovych dutin
Matej21

Dobry den,

Chcel by som sa prosim opytat, minulu zimu som prekonal zapal dutin, tri krat mi prepichovali jednu stranu, vybral som dvoje antibiotik. Od vtedy mavam stale plny nos a dost casto ma bolieva hlava. Taktiez som si odvtedy zacal vsimat, ze mam malu hrcku na podnebi, nahmatam si ju jazykom. Bol som na kontrole na krcnom, doktor mi spravil rtg, pozrel mi do nosa aj do hrdla a povedal, ze to vyzera na chronicky zapal a vybocenu nosnu prepazku. Predpisal mi nejaky spray a o mesiac sa mam prist ukazat. Mna ale stale hneva ta hrcka, bojim sa, ze to moze byt nieco vaznejsie, doktor tomu velku pozornost nevenoval ale predsa len...ak by to bolo nieco vaznejsie, zachytilo by to rtg?vsimol by si to doktor? Poradte prosim, dakujem.

RNG

Chronicky je vyraz, co pouzivaju lekari na infekcie, co nevedia vyliecit, aleboco dokonca sposobia pouzivanim atb.
Odporucam kvapky roztoku GSE, pripadne brat aj NAC, co je odmaskovac na rozne infekcie, kde nie je poriadny ucinok telesnej obrany, antimikrobialnych doplnkov alebo atb, lebo pre zamaskovanie do mirobov nemozu tie antimikrobialne latky preniknut.
Pripadne aj brat roztok GSE ustne a najma odhlienovac/antimikrobialny carvacrol, 3 x 200 mg, ktory sa nachadza v oreganovom oleji. Najdes napr entericke kapsule firmy NOW foods, pod nazvom Oregano oil capsules, ktore vo svojom 180 mg obsahu maju az 100 mg carvacrolu na kapsulu, tj beries z nich 3 x 2 kapsule, s jedlom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal prinosovych dutin - Fórum - ZDRAVIE.sk