FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Lexaurin na stresovú situáciu?

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Lexaurin na stresovú situáciu?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Psychické / Osobné problémy
    macopuf13.09.12 10:50??.??.99.146

Ahojte,

chcel by som sa spýtať, či si môžem dať jednu tabletku lexaurinu, ked pojdem niekam kde je vela ludí a vtedy ja mávam úzkosť a stres...a či môžem potom šoferovať auto alebo nie?ako to na vás učinkuje ked si dáte tabletku raz za čas?

Ďakujem :)

• macopuf18.09.12 11:13??.??.64.54

Ďakujem za vaše rady :) Myslím, že ked si raz za pár mesiacov dam tabletku lexaurinu, tak nebudem závislý..

• sob rudolf18.09.12 06:45??.??.24.34

Nič v zlom, ale obdivujem schopnosť najmä nás Slovákov chrumkať tabletky spôsobujúce seriózne závislosti kedykoľvek na to príde. Ktorý doktor toto s čistým svedomím predpíše? Dajte kontakt:).

• anonym6617.09.12 21:06??.??.227.145

Ale zas pozor kolko si toho dáš,u mna 3 mg sposobi unavu a utlm,1,5 mg aebo pol tabletky ma povzbudi

• anonym6617.09.12 21:05??.??.227.145

Beriem ho pravidelne,učinkuje dobre,strach a uzkosť ustupi,avšak u mna to aj tak nedostačuje,a čo sa tyka šoferania tak nemal som žiadny problem

• RNG14.09.12 21:22??.??.48.252

Hod si to slovo do Google.com a najdes plno zdrojov

Ale L-theanine je lacnejsi a ma ho viac obchodov, napr aj iherb ma viac znaciek.

• tanna14.09.12 20:17??.??.46.251

Kde zoženiem picamilon?

• RNG14.09.12 15:54??.??.254.77

Lexaurin je utlmovac, bromazepam, tj bromova zlucenina benzodiazepinov(utlmovace=oblbovaky). Na ucinky pozri napr

www.lexaurin.psychoweb.cz

alebo popularny zdroj

en.wikipedia.org na GABA receptoroch, tj nahradit ho moze GABA vo forme do mozgu prenikajucej zluceniny GABA a vitaminu B-3 pod menom Picamilon. Tak isto posobi na Gaba receptory uz spomenuty L-theanine. Oboje bez silnych utlmujucich a navykovych ucinkov benzodiazepinov.

• Pampeliska114.09.12 05:07??.??.103.13

Lexaurin?

Řídit s ním rozhodně ne, zvláště když nejsi zvyklý a nemáš vytvořenou toleranci.

Bere se zásadně krátkodobě a to jen v krizových situacích.Působí celkem rychle. Ale na to nepotřebuješ diskuzi, stačí si přečíst příbalový leták. Tam to všechno je.

• RNG13.09.12 23:15??.??.165.80

macopuff, snaz sa aplikovat destresovanie, pozri na Google.sk pod rng,stres

Totiz pri znizenom strese sa problemy podstatne zmensuju, a to sa tyka nielen dusevnych , ale stoviek roznych zdravotnycy , co sa pri streese vytvoria v konecnom dosledku.

Moja zena ma tiez fobiu z davov ludi a vzdy ked ineme niekde, kde bude plno ludi si da St Johns Wort, tj taky vytazok z neho, co jej da spravnu davku ucinnych zloziek. Zaberie za 2 hodiny a ucinok trva vyse 8 hodin.

• macopuf13.09.12 15:22??.??.111.32

Ďakujem Vám všetkým za odpovede :) RNG ST John´s Wort som si už objednal z iherb.com, len to mi príde asi až budúci týžden..Dufam, že pomôže. Aj L-theanine som si objednal, tak uvidím ako sa po tom budem cítiť. V každom prípade ďakujem za radu :) Radšej budem brať lieky na prírodnej báze ako nejakú chémiu. Tak uvidím podla situácie či si dám tento víkend lexaurin, snád nebude potreba..teda bodaj by :)

• Matyo13.09.12 15:09??.??.226.112

Radšej by som sa tú úzkosť pokúsil prekonať bez liekov, ale keď už nevydržíš, tak iba malé dávky, lebo lexaurin je návykový. Šoférovať môžeš, ale musíš dávať 2x bacha ako zvyčajne, lebo ten liek ťa trocha otupí...

• house13.09.12 15:02??.??.11.233

Radsej si nezvykajte na tieto lieky hlavne Lexaurin , Diazepam vznika zavislost, ktora po nahlom vysadeni lieku dokaze vyvolat velmi silne abstinencne priznaky ako napr.heroin.

Sam som to okusil s rudotelom.Vo vseobecnosti benzodiazepiny by sa mali uzivat jednorazovo napr.v krizovej stuacii (autohavaria, nahla smrt blizkeho atd.)Na denne uzivanie mne vyhovuje Sedatif PC, je na prirodnej baze.ucinkuje dobre.a nevznika dramaticka zavislost.

• RNG13.09.12 13:03??.??.254.77

Lexaurin neposobi okamzite, trva nejaky cas kym zaberie, a je navykovy,s plno skodlivymi postrannymi ucinkami, tj neda sa brat jeden den a druhy nie.

Na to radsej skus vytazok zo St John's Wort,moja zena ho obcas pouziva, kde narazova davka musi obsahovat 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu. Vacsina vytazkov z lubovnika, co nema tento obsah je zialbohu velmi malo ucinna.

Na ukludnenie je dobra aj aminokyselina zo zeleneho caju, L-theanine, davka 2 x 200 az 400 mg.

• Mrska Silvuska13.09.12 11:02??.??.189.48

podla mna nie...budes trochen mimo. uz vobec neee soferovat..vlastna skusenost..

nieco lahsie si daj

• drobeeec13.09.12 11:00??.??.13.187

Ahoj,

Lexaurin mam predpisany vramci mojej diagnostikovanej Zmiesanej uzkostno - depresivnej poruche. Ale len na vecer, v pripade zleho citenia sa. Rano beriem antidepresiva. Aj mne vela ludi sposobovalo uzkosti. Lexaurin na mna posobi velmi utlmujuco a spim po nom velmi tuho. Liecis si nejak ty tie uzkosti? Lebo na dlhodobu liecbu su lepsie antidepresiva, lexaurin je dost silny na deň a hlavne šoferovanie by som neodporucala.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

^ Späť na vrch