Sofia alebo Lenka?

p.d.

Meno vraj ovplyvnuje osud cloveka. Lenka ma lahsi zivot, ale je trosku glupsia nez Sofia:) To len osobny postreh, ale mozem sa mylit...

Anastáziaa

sofinka je veľmi pekné meno, ale ako už viacerí písali, teraz sa to veľmi používa a lenka je tiež veľmi pekné meno, je to len na vás :) ja som do samotného pôrodu netušila ako sa bude dieťatko volať, až keď mi ho dali chytiť do rúk, a keď som ho vydela som vedela, že to bude Adrianko :D

natalle

Lenka :)) je to pekné- teraz je tu milión Sofiniek a vážne to už lezie na nervy ... Tak čo ja viem., skús aj Terezka, Zojka, Lea, Adelka... =D

korkys

jasne, nemusis ho pisat... mne ani jedno z tych mien nikto neznechuti... a urcite to bude jedno z nich. Nehanbim sa napisat z akych mien sa rozhodujeme a je mi jasne, ze nie kazdemu sa pacia. Jasne, ze ho nakoniec vyberieme my s manzelom, ale to ze budem vediet nazor ludi ma mozno trosku posunie, kedze sa neviem rozhodnut :)

3nttt

no v mojom okoli sa dava stale vo velkom.nebudem pisat ake meno mam vybrate pretoze mi je jasne ze fandovia sofiniek by mali urcite pripomienky :) a naozaj ma inych nazor nezaujima.nechcem sa nikoho dotknut ale my s drahmy sme sa takto rozhodli a nikto nam to neznechuti :)

korkys

3nttt OK, to ze sa ti nepaci, beriem, je to tvoj nazor... Aj ja mam mena, ktore sa mi nepacia a ani nikdy nebudu :D
A myslim, ze zas az tak straaasne casto sa nedava, mozno pred par rokmi, teraz sa kazdemu zda otrepane :D :D :D
A ty mas ake meno vybrate?

3nttt

ja som ti len napisala aky je rozdiel v otrepanosti.ale to je jedno. ja mam pre nasu malu tiez vybrane meno ktore nieje az take ojedinele ale som si ista ze nebude mat v triede minimalne 5 menovkyn. ale uprimne ti poviem ze keby som mala mat aj jedinu sofiu na svete tak to meno nedam. MNE sa proste nepaci. nepacilo sa mi ani pred 8 rokmi ked ho davala dcere moja kamoska.a vtedy to bolo este dost nezname meno. keby som sa mala rozhodnut ja tak dam urcite za lenku...

korkys

samadoma tak toto je asi ojedinele, ze matka meno v porodnici zmeni... drviva vacsina ho ma uz pripravene :) ja by som to tak nevedela spravit, keby mi cirou nahodou vyletelo nejake ine meno, podla mna by som sa hned opravila :D
zuzi74 dakujeem :) jasne, ja beriem, ze kazdemu sa nepacia rovnake mena, ale s tou otrepanostou to hneva aj mna. Ved kolko mien je otrepanych, vlastne sa stale v kazdej gneracii davaju dookola urcite mena... ani mne sa nezda sofia az take otrepane, minimalne tak ako vela inych :)

zuzi74

korkys, to mas tak...ludia, ktorym sa meno Sofia nepaci (podaktori ho az nenavidia), tak ti musia neustale otrepavat o hlavu, ze to meno je uz otrepane:-)
aj ked v mojom okoli nie je vobec otrepane a mne sa velmi paci:-)