Liecba akne u MGR. Albertovej

Príspevok v téme: Liecba akne u MGR. Albertovej
SADIE66

Dobry den,

Ma niekto takatu skusenost? Pomohla Vam liecba, a asi ako dlho trvala? no po vsetkom moznom, co som skusala som sa odhodlala nakoniec k tomuto, lebo uz som fakt zufala. Neviem ci si mam robit dake extra nadeje, ale urcite je tam aj daky placebo efekt, ci? a este som sa chcela opytat ako prebiehalo vysetrenie, kolko cca trvalo a ci si mam dat dole aj nausnice? bo mam 2 pirsingy, kt. sa nedaju dat dole kvoli tomu sa jej trosku bojim:( ale viem, ze s mojim akne to nema nic spolocne...:D a este som sa chcela opytat na cennik, to co ma uvedene na nete plati? 70 eur za komplexne vysetrenie? ci sa mam pripravit na dalsie palky....a ohladom tych liekov, kt odporuca....tiez su drahe, kupuju sa u nej alebo ako??

Za vsetky odpovede dakujem:)

assana

miluska: Možem ťa poprosiť či by si mi napísala ako u teba prebieha liečba akné u pani doktorky? Veľmi pekne ďakujem :)

miluška

prave si tu u nich liecim moje akne. teraz mam tretiu kuru a uz vidim ze je to fakt lepsie. mala som roacutan uz dvakrat no mne nepomohol neviem preco mi to dal doktor znova, zevraj niekedy zaberie az na druhykrat tak mne nezabral. ja dietu pri tejto liecbe nedrzim ale mozno ze niekomu davaju dietu to asi zalezi aj od toho ci su aj dalsie problemy. u mna len akne a zapcha. a toto riesim liecbou v tomto centre u tejto doktorky. a som spokojna velmi.

Serafín

liecil som si u nej boreliozu s vybornymi vysledkami. platil som vstupne vysetrenie a potom lieky. neviem o ziadnych palkach.

pomaya

no ja konkretne som u nej s akne nebola. chodila som k nej na psychologicke konzultacie. takze osobne nemam skusenost s liecbou fyzickych veci, ale poslali ma k nej pred casom kolegyne. jedna si liecila ekzem na nohe, mala to dost blbe a druha mala kolitidu crevnu ci ako sa to vola. obidve boli velmi spokojne a fakt im pomohla, tak som sa odhodlala tiez ju navstivit. nepytala som sa ich kolko ony platili, ale ano - to vstupne je 70 a bolo to tak aj u mna. ale potom uz boli konzultacie ovela lacnejsie, vychadzalo ma to menej ako u inych sukromnych psychologov. nie som si sice ista, ale myslim ze ony hovorili ze uz potom neplatili nic len lieky. kolko ale stali tie lieky, to netusim.
mne albertova neuveritelne pomohla v mojom zivote. s psychikou aj so vsetkym co s tym suviselo, hlavne mi zachranila manzelstvo, ktore bolo uz totalne rozbite. bol u nej aj moj muz a aj on sa vyjadril, ze je to uzasna terapeutka. ja myslim ze u nej to nie je placebo, je to odbornicka a fakt velice dosledna. uvidis ze sa ti s nou bude dobre spolupracovat, budes sa u nej vyborne citit, je to skratka zazitok sa u nej liecit. neviem ale dokedy bude este pracovat, niekto tu uz pisal, ze sa chysta do dochodku. tak to radsej skus nech nie je neskoro.
este by som ti poradila jednu vec: ona ma na jej stranke mailovu adresu, skus jej tam napisat a spytat sa konkretne ci ti s tvojim problemom pomoze. ak to nie je realne, ona ti to urcite otvorene napise. tu na fore sa toho vela dozvediet nemozes, najlepsie je obratit sa rovno na nu.

pan d.

A co je ona kozna, ked je Mgr?:))) Radsej chod ku koznej doktorke a hlavne viac sexuj. Predpokladam, ze si este panna alebo sa mylim?:)