Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

1000 kalorii za den/ako na to

diandra

Magy ja to robim tak, ze jem vela zeleniny a kombinujem, presne ako bolo naznacene, ak sa jedia potraviny s vysokym GI treba ich kombinovat.. nie je to tak, ze jem len take potraviny:))

Magy

na takto postavenu otazku je odpoved tiez jednoducha. nepriberies. nie dnes. ale ako som naznacil nizsie, beries telu NUTNE ziviny a to sa neskor poriadne vypomsti.

diandra

Magy ale ja to chapem, ja viem, co je glykemicky index! ale ide o to, ze ci aj ked take potraviny budem jest(a navalu hladu odolam) tak ci priberiem ak sa stale aj s nimi zmestim do tolko kalorii...chapes? otazka je jednoducha...

Magy

diandra - prejdi si informacie o glykemickom indexe an tej stranke, co som napisal nizsie. tam mas presne uvedene co mas jest a preco je lepsie maso (alebo vlocky) nez kolac.

doubledog

jasne, ze schudnes.
lenze nasledne priberies (kedze v hlave to v poriadku nemas, tak nemas ani sancu si to ustrazit).
a o rok budes mat plus 10 kg.

diandra

jezis moja nemam cas si pisat nikde heslo to je uplne jedno, ved netajim sa tym, ze som to ja - myska, tak nechapem, o co ide a jasne, ze jem! Hned ako citim hlad, sa najem! Len som chcela vediet, ci mozem aj sladke atd. To je vsetko... A kilo za tyzden dat dolu si myslim, ze je ok... Zjem asi 1300kalorii denne, prekracujem to tak ci tak a nemam fyzicku pracu, od maja robim v kancli takze stale sedim, do prace nejdem peso tak preto taky maly prijem, cvicim kazdy druhy den a vtedy prijem samozrejme zvysim, len mne ho najcastejsie zvysi nejaky kolac alebo maso:) preto sa pytam hento...

Magy

diandra - zase si nepochopila. MINIMUM znamena minimum a ked je minimum 1300 (+/- dajme tomu asi stovka), tak to rozhodne nie je 1000, co je hlboko pod minimalnu uroven pre aspon zakladne fungovanie tela. Lenze ty nebudes len lezat v posteli cele dni!!!
budes chodit do prace/skoly, fitka, hybat sa atd.
potrebujes teda VIAC! Nie menej!

Tym ze znizis kaloricky prijem POD minimalnu hranicu, dosiahnes jedine - telo sa zacne branit a o to viac sa snazit uchovat zasoby energie zo vsetkeho, co das do ust. aj v pripade, ze na cas schudnes, tak efekt takehoto chudnutia (pardon, budem vystiznejsi - vyhladovania) bude ten, ze akonahle zacnes jest normalne, vacsinu energie bude telo panicky UKLADAT do tuku ako rezervu na dalsie zle obdobie. telo si to pameta a tiez reaguje na to, co s nim robis.
ja neviem ci to nechapes alebo nechces pochopit. zakladne pravidla fyziky a biologie neoklames, aj ked si to akokolvek tuzobne prajes.

Maoam

nieco sa mi mari, ze si pisala, ze mas fyzicku pracu, no tak o to viac je to nonsens s touto podvyzivou, pojde ti to na mozog a na psychiku, bude ta triast v robote, no ale ako myslis, ked mas chut si to vyskusat

Maoam

diandra alias myska12 a to nas mas tu za blbych? stale vyhovorka, ze si nepamätas heslo na nick, kks, vsak si ho napis nie? ale ty menis vkuse nicky, lebo nechces, aby ta spoznali a myslis si, ze ti to ludia este aj zozeru

flegma: jasne, vsak som to pisala, vidis, doslo na moje slova ;-)

aj ked vtedy tvrdo popierala

ale to je vzdy tak, zatial to vzdy tak vyslo tu, no co..

myska12 a kolko mas teraz vysku/vahu, miery, ked si dala uz 5kg dole? akym sposobom si ich dala dole a za ako dlho?

kazdopadne je tento napad s 1000 kcal totalny nonsens

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

1000 kalorii za den/ako na to - Fórum - ZDRAVIE.sk