Strach

Príspevok v téme: Strach
mimizuzi

Mám strach doslova fóbiu z lekárov, nemocníc, lekárskych vyšetrení, chorôb. Nechodím k lekárom ani keď mi niečo je, aj teraz mi začali rôzne telesné ťažkosti a nedokážem ísť k lekárovi. Mám z toho depresie, som plačlivá a myslím na najhoršie scenáre, som už strašne slabá a unavená. Ani nevychádzam z domu, momentálne nepracujem, aj keď som párkrát dostala odvahu a rozhodla sa ísť k lekárovi, zakaždým to skončilo tak, že som sa pred dverami otočila a vrátila sa domov. Dokonca aj keď som mala doprovod. Potom som vyrobila strašne hysterické scény, že radšej zomriem ako keby som mala byť v nemocnici a mali by so mnou niečo robiť. Rôzne kontroly som nemala urobené už dlhé roky. Čo je pre iných samozrejmosť, pre mňa je to niečo hrozné a celá sa z toho trasiem, dostanem hnačky, bolesti brucha a hlavy a akokeby mi preskočilo. Neviem ako to prekonať.

suziquatro

ja sa vzdy zlaknem niecoho, bojim sa ked ma caka nieco takze, teda ja si to robim tazke, aj ked nakonieco to zlvadnem ako kazdy, mam strach mam ho casto a zbytocne, busi mi srdce, stiahne mi hrdlo a zatmie sa mi pred ocami, ked nieco pokazim , urobim nejaku chybu.

philips

Bude to ťažké, ale musíš ísť navštíviť aspoň psychiatra, aby ti s týmto pomohol... Iná možnosť nie je, alebo ma aspoň teraz nenapadá. Viem, bude to ťažké, lebo prekonať vlastný iracionálny strach je enormne ťažké, ale dá sa to.