Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strojček na zuby.

Príspevok v téme: Strojček na zuby.
Viktoria K.

Koľko ste vy zaplatili za strojček na zuby? Ja mám ,,vyčíslenú\\\\\\\" sumu 600€ za strojček na dolné aj na horné zúby. Je to vysoká cena, akurát či sa najdú aj lacnejšie? A chcela by som sa opýtať či nemá náhodou niekto skúsenosti z priesvitným (tzv. neviditeľným) strojčekom a v akej sume sa pohybujú. Vopred ďakujem!

kvet

mozem sa opytat u koho ste boli ?? nicol??? napriklad alebo aj ostatní..dakujem pekne...!! ja mam ist teraz a ze 450 vrch priesvitny a 350 kovovy dole...

nicol

ahoj ja som za strojček zaplatila 260 eur za horný a okolo 190 eur za dolný plus každý mesiach chodím na kontrolu a to je 15 eur.. myslím si že 600 eur je v pohode a ked tak nedaj si ich naraz lebo je to bolesť zubkov a bude sa ti ťažšie papať a aj viac financii minieš tak naraz ked tak si daj horný a po pár mesiacoch si daj dolný :) ja mám klasický s priesvitnými gumičkami a nie je to vidieť celkom fajn a už mám skoro zubky rovné a to ho mám len 3 mesiace... určite sa do toho daj je to dobrá vec!

vanesa

Ja mám neviditeľný strojček INVISALIGN. Za tento strojček som platila 2500 Eur + kontroly okolo 10 Eur chodím každých 6 týždnov. So strojčekom som spokojná nikto si nevšimol, že niečo také mám :)

Carie

To mi pride velmi lacne, to 600€ dokopy za horne aj dolne zuby za cele obdobie? Ja ked som bola na konzultacii, tak mi povedala ze 2000. A kolko mas rokov? Do 18 rokov este ciastocne preplaca poistovna. Z akeho si mesta?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strojček na zuby. - Fórum - ZDRAVIE.sk