Sexualny idol vs. realita

Príspevok v téme: Sexualny idol vs. realita
degradozomka

otazka skor na muzov ako na zeny. kazdy muz ma nejaky ten idol zeny, ktory ho pritahuje.niekomu sa padia velke kozy, niekomu male, niekto je zatazeny na pekny zadok, inemu to je jedno. myslite si, ze ak muza vzrusuje nejaka cast tela a partnerka to nesplna, ze je to nejaky velky problem ? lebo tym padom nastava problem v sexualnej oblasti, tym padom sa problem prenasa do vztahu a ako sa vravi ak to neklape v sexe neklape to celkovo. viem, pocula som, ze ak muz nemiluje zenu taku aka je, je chrapun. a zna si ho nezasluzi. ale ak tak na tym premyslam kazdy mame nejaky sexualny idol a nie stale je to to, co v reale mame.... teda otazka znie. je to len chrapunstvo, ci nevyspelost danej osoby, ze pada sexualna pritazlivost, lebo partnerka nesplna dane kriteria alebo to je akoze clkom bezne v tejte debilnej dobe zalozenej na materialnych veciach a postave ?:D

Carie

pribrala si 4 kila a uz sa mu pri tebe nepostavi? boze, to je hrozne... vsak 4 kila moze byt trocha vidno ale fakt len trocha. spravne uvazujes, ze co bude robit ked v tehotentve priberies, vtedy zeny priberaju aj 10 kg a viac. ako vacsina to potom zase schudne, alebo aspon vacsinu z toho, ale to v tehotenstve a po nom s tebou nebude vobec sexovat lebo budes tucna? a co bude robit ked zostarnes a nebodaj ti pribudne nejaka vraska ci sedivy vlas? ale podla mna ten s tebou ani so ziadnou inou do starobi nevydrzi. preboha 4 kila, keby 20, ale 4?

degradozomka

pre objektivitu, pribrala som cca 4 kila. co nie je take strasne.ale vidno to v cm dost.ale uz preto nieco robim :) nieco viac :D

nefinka

moj nazor:
kazdy kto tu tvrdi, ze ake je to povrchne, ked niekomu tak zalezi na vzhlade a ze dolezita je ako sa dvaja lubia..skocte spat do reality, chcela by som vas vidiet keby vas partner pribral 15 a viac kil navyse, ci by vas pritahoval po sexualnej stranke aj nadalej..silne o tom pochybujem!!
ja som takisto brala aj prednison aj dalsich par liekov po ktorych sa dost pribera/stale ich beriem/ ale nesedim na prdeli a nenariekam ako som pribrala..a preco? pretoze sa neustale snazim so sebou nieco robit a preto sa tie kila na mna nenalepili. som teraz napr. pol roka po pôrode a mam menej kil ako ked som otehotnela..
ono je jednoduchsie povedat, ake je to chrapunstvo ked sa druhemu nepacite, lebo ste pribrali, ale tazsie je nenariekat ale nieco so sebou robit...

jajaja295

jasne ze sa sexualny apetit znizi, ked partner pribere..nepaci sa mi nazor lu, ze haha hihi, aj ona pribrala a tomu jej to nevadi..bohuzial nestaci len hovorit, ano pribrala som a zrat dalej, ale treba zmenit stravu a hybat sa...ja by som sa tiez mohla vyzierat od rana do vecera a vyhovarat sa na to, ze ved mam znizenu funkciu stitnej zlazy, ale to radsej nebudem tlacit do hlavy ako byt tucna mašica a hnusit sa sama sebe

Lulita

hej bude to hrozne, ved nie jedna tema bola, kde boli ludia z toho lieku hotovy, predpisuje sa vtedy, ked lekar nevie, co dalej

Maoam

Lulu ale chapes, ja som jedla uplne zdravo, ze zelenina, zo dna na den si mohla doslova pozorovat, ako sa rozrastas, vela vody telo vtedy zadrziava ale aj tak..tuk sa tvori rychlo no hrozne, za par tyzdnov mas na sebe + 10kg ani nevies ako a vobec nie z jedla alebo nepohybu :D

nikdy viac, fakt a navyse robi nespavost, z toho si taka nabudena a niektori ludia az agresivni...je to silny liek/hormon teda

Maoam

Lulu, on mal hrozne vela nez. ucinkov, mne strasne sla dolu imunita, kozne problemy, na jeden problem to zabralo, 20 dalsich vyvstalo, tak som sama rozhodla ze nie a isli sme na to inak

Maoam

no ja som potom povedala lekarovi, ze cortizon viac eee, ja som to postupne potom vysadzala tak, ze som znizovala davku, ale znizenim az vysadenim odisli asi len 3kg...tych zvysnych 7 som si odmakala pekne sama a este mi chybaju 2-3 a bude to OK

Lulita

Maoam - to som inak ja Lulu2011 len neprihlasena, moj asvokra brala a nejakych 17 kg pribrala, ked vysadila isli kila same dole, to asi kvoli oblickam, ze? aj kvoli tomu nechcem za dr. lebo ako vorvaň by som nevedela zit :(ja viem, ze bla, bla akoze zachranuje prednisom zdravie, ale to je zase len nalepka na hlbsi problem, to si mala statsie, ze ti ho vysadili, alebo sama radsej?