Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to normálne? V kuse antibiotiká.

maji44

Ahoj Jaja33,problém je v tom,že máš v tele nedostatok minerálov,a preto máš takýto problém.Minerálne soli tvoria mimoriadne dôležitý stavebný prvok všetkých našich buniek, sú dôležité pre zdravie a život vôbec. Ich dlhodobý nedostatok ohrozuje zdravie človeka.Vyskúšaj Calcium sulphuricum, je to minerálna soľ, ktorá zlepšuje fungovanie imunitného systému, pomáha pri chronických infekciách.My minerálnymi soľami riešime v rodine každý zdravotný problém,neviem si to vynachváliť, je to oveľa lepšie ako pchať do seba chémiu.Telu treba dať len to čo mu chýba, veľká škoda, že veľa ľudí o tom nevie.

Jaja33

Ako do práce chodím peši,30 minut rano aj večer. Len pomedzi to nerobím nič. A slaninu zase nejedávam, len jem málo zeleniny a ovocia, a asi nejaký detox by som mala dat, ale neviem vydržať. :)

mandolinka

Tak začni tým pohybom. Každý deň aspoň 30 minút rýchla chôdza vonku - v každom počasí - napríklad cesta do práce. Veľa obyčajnej čistej vody, zeleniny, ovocia.
Ak si dopraješ menej zdravé jedlo (slanina), je potrebné to "vyrovnať" niečim zdravším (cibuľa, cesnak).

Jaja33

Práca sedavá a životospráva by sa isto mala zlepšiť, jem pravidelne, ale asi zlé veci. A nemám skoro žiadny pohyb na vzduchu.

mandolinka

Neviem, či sú tie výsledky správne, ak je imunita v poriadku, tak nemôžeš byť v jednom kuse chorá, tomu neverím.
V akom prostredí sa pohybuješ, akú máš životosprávu?

Jaja33

Mám 23 rokov a nonstop som chorá, imunitu mám v poriadku práveže, robili mi vyšetrenie z krvi a imunitu som mala v poriadku. Nebude to tým, preto už neviem čim by to mohlo byť, probiotiká beriem, aj vitamíny, skúšala som už aj gely aloe vera, echinaceu, čaje, všetko a zase prišla choroba :(

mandolinka

Jaja33, určite to nie je správne, ale asi nemáš momentálne veľmi na výber.
Tvoja imunita je zničená, musíš začať tam a ver mi bude to nejaký ten rôčik trvať.
Mám s tým svoje skúsenosti. Mne trvalo takmer 3 roky, kým som sa dostala z toho von. Môžem povedať, že teraz som už 2 roky nebola vôbec chorá. Na začiatok doporučujem probiotika dlhodobo, Colostrum, v prípade príznakov ochorenia tabletky z grapefruitových jadier. Ak chceš napíš, doporučím ti stránku a sama sa rozhodneš.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to normálne? V kuse antibiotiká. - Fórum - ZDRAVIE.sk