Pekne vlasy

Príspevok v téme: Pekne vlasy
ivka123456

ahojte, viete mi poradiť ako dosiahnuť to, aby moje vlasy vyzerali po cely den ako práve učesané? Je na to nejaký kadernícky prostriedok, ak ano, ako sa volá+od akej firmy je. Pacili sa mi napr. vlasy Nikoly (ona nie) z farmy. Stale vyzerali ako prave ucesané a pekne sa jej leskli.
Ďakujem za odpovede.

Magy

ivka123456, menej pozeraj hovadiny a viac zi realny zivot. to co je v telke, v casopisoch a na plagatoch JE NAARANZOVANE, UMELE, NEPRIRODZENE, RETUSOVANE!
ak si uvedomis rozdiel medzi realitou a virtualitou, prestanes snivat o takych hovadinach. staraj sa o vlasy tak, aby si za stvrtstorocie nemusela mat hlavu v smutku, ze ich mas riedke a znicene chemiou. navzdy a nezvratne.

Maoam

flegma, jasne, fantazia im pracuje naplno, ked mas na sebe top a pod nim mäkku podprdu, ktora nedviha prsia, tak si myslia, ze si naostro a uz su tiez celi hotovi :D

shy

To mi pripomenulo, ako si jeden taký ujko stále prečesával vlasy s hrebeňom, stále ho nosil v tom deravom vačku :D

ajajaja

Neviem kto je nikola z farmy (odporucam nepozerat tv joj ani markizu :P) ,ale tak uvedom si,ze to ich stab stale precese ,ked idu na ostro :D

nos so sebou hreben