Invalidný - rozhodnutie

Príspevok v téme: Invalidný - rozhodnutie
invalid210

Dobrý deň, prišlo mi rozhodnutie a v ňom dosť šokujúce údaje pre mňa. Dôchodok mi bol priznaný čiastočný, na 45%. Chcem sa spýtať, ako je možné, že v rozhnodnutí mi prišlo, že budem dostávať vyše 500 eur?? Omyl alebo čo?? Neviem si to vysvetliť, ked ludiami vraveli, že dostanem možno 80 eur. Je to omyl soc. poisťovne??

ID

invalid si z nás robí bláznov,lebo sme nevideli jeho rozhodnutie a kto si prečíta stránky na soc.poisťovne vie o tom dosť- proste blud!

sexicek

invalid210 :
Podla mna si to dopredu vedel, ze takto dopadnes. Umyselne si poskodil Slovensku republiku, Ty spekulant jeden. ;-)
Nastastie pre Teba je tu na Slovensku neskutocny bordel a nik Ta za to stihat nebude a ak by to aj skusil, aj menej sikovny pravnik Ta z toho vyseka.

lost

Lulita

to by som sa opytal koho da pani volila, ak niekoho kto tuto republiku rozkrada, nechal bysom ju zivorit dosmrti jej to vyzdrat :D mala si setrit, bola blba. hold, kruta realita.. fyzika nepusti.

Lulita

minule som pocula stazovat sa nejaku starsiu pani, ze treba tu nejak mladych udrzat, ze ako, lebo nebude na dochodky uz

ak mate zdravie fyzicke aj psychicke a zdravy rozum a aspon trochu odvahy, kaslite na potapajuce sa SR, to uz nikto nezachrani, lebo ti hore len hrabu a hrabu a hrabu a nikdy z takejto zostavy nemoze byt blaho pre obcanov