Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Invalidný - rozhodnutie

Príspevok v téme: Invalidný - rozhodnutie
invalid210

Dobrý deň, prišlo mi rozhodnutie a v ňom dosť šokujúce údaje pre mňa. Dôchodok mi bol priznaný čiastočný, na 45%. Chcem sa spýtať, ako je možné, že v rozhnodnutí mi prišlo, že budem dostávať vyše 500 eur?? Omyl alebo čo?? Neviem si to vysvetliť, ked ludiami vraveli, že dostanem možno 80 eur. Je to omyl soc. poisťovne??

pan d.

Mozeme si tak max. ponadavat. Hlavne, ze vsetci odchadzaju za pracou do zahranicia. Vsak tu po nejakom case zostanu uz len dochodcovia:D a zopar mimozemstanov:D

chrabromil

Jaaaanosiiik, kde si, boha...toto je ale krajina. Rumunsko a Ukrajina ...pritom ked padol komunizmus sme na tom tak zle neboli.

pan d.

A to som nemohol robit kazdy den, lebo nie kazdy den ma potreboval. Robil som na tu pojebanu dohodu o vykonani prace.

pan d.

Vsak mi pripada trochu jak namesacna. Ja ked som robil pri gatri so stilkou, tak som dostaval 15 eur denne. Vies si predstavit, ked aj fajcim:D Na knapp.

pan d.

No tak to mi je vyhra. Moja teta dostava 330 eur mesacne. Panno Mario, ze by z tych zamestnavatelov neodpadlo. A to denne vyzehli 2500 ks puncoch.

pan d.

Viem roky, ja mam 240 eur:DDDD Som sam, nemam takmer ziadne vydavky, byvam u rodicov, na osamostatnenie asi ani nepomyslim atd. atd. hej a syn chce lietadlo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Invalidný - rozhodnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk