Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Invalidný - rozhodnutie

Príspevok v téme: Invalidný - rozhodnutie
invalid210

Dobrý deň, prišlo mi rozhodnutie a v ňom dosť šokujúce údaje pre mňa. Dôchodok mi bol priznaný čiastočný, na 45%. Chcem sa spýtať, ako je možné, že v rozhnodnutí mi prišlo, že budem dostávať vyše 500 eur?? Omyl alebo čo?? Neviem si to vysvetliť, ked ludiami vraveli, že dostanem možno 80 eur. Je to omyl soc. poisťovne??

Lulita

Maoam - vsak hej, ja osm mu pisala, ze si mal zaplatit ten jeden den z plnej sumy a nie iba polovicu z plnej, mal by cez tisicku

depresie mam z toho, ze nevladzem, ze mi stale nieco je, ze nemame z coho zit, ze sa bojim buducnosti, co ja ti viem? cely zivot sa mi zda priserny, ze tu clovek musi zit

Lulita

Maoam - tak najskor musim zacat chodit po lekaroch, kedze nemam ziadne zaznamy, idem nato, idem sa osprchovat :D vybavit urady, co dnes musim,, uz sa na to pripravujem psychicky od rana a zajtra idem k dr..aj musim, lebo som chora a asi potrebujem atb momentálne

Maoam

a teraz si casom poziada o plny ID :DDD ten uz nikdy nemusi robit :DD

Lulita: vies z coho mas tie depresie a uzkosti? musis mat nejaky dovod

Lulita

veru tak...ja nepoznam nikoho kto ma tak vela ze 570 eur, skoda, ze mne uz tiez nevyjde asi, aj ked doplatim si co bude treba, ak...

invalid - este mozes dat postup, prosim ta, uz som sa raz pýtala, co presne a kedy si doplatil? pred tým, nez si ziadal o ID a ak emas diagnozy? DAKUJEM

Maoam

Lulita ale hlavne sa musis zacat liecit, lebo neliecena depresia sa ti bude zhorsovat a casom sa prestanes aj umyvat, co sa ti nebude chciet ci nebudes vladat otocit vodovodnym kohutikom.

Maoam

Lulita odvody nemusia byt suvisle, kedze mas dieta, zapocitava sa ti aj obdobie vychovy dietata do toho, daj si ziadost a uvidis, za to nic nedas.

Lulita

Maoam - daj pokoj, uz mi nic ine nechyba fakt :D ale inak som sa zdoverila mame ze mi je na prd a uz dlhsie, ze nevladzem a ona mi vravela, ze tie moje stavy co trvaju roky, ze na to sa dava plny ID, len neviem ako s tým odpracovanim, aj ked cca 3-4 roky odvody mam a z minulosti asi 3, neviem ci nemusia byt odvody suvisle...ci mozu byt medzery, ale myslim dochodkove ine nemam, mozno mi nevyjde nic...a kde teraz budem 5 rokov robit, ked zit nevladzem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Invalidný - rozhodnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk