Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Invalidný - rozhodnutie

Príspevok v téme: Invalidný - rozhodnutie
invalid210

Dobrý deň, prišlo mi rozhodnutie a v ňom dosť šokujúce údaje pre mňa. Dôchodok mi bol priznaný čiastočný, na 45%. Chcem sa spýtať, ako je možné, že v rozhnodnutí mi prišlo, že budem dostávať vyše 500 eur?? Omyl alebo čo?? Neviem si to vysvetliť, ked ludiami vraveli, že dostanem možno 80 eur. Je to omyl soc. poisťovne??

Maoam

flegma, ale ta vasa SP musi mat pekne rezervy, ked si moze dovolit vyplacat tolko ID a starobnych dochodkov, vsak pri tej vysokej nezamestnanosti odvadza odvody dost nizke % obcanov, nechapem to ze je to mozne

flegma

aj na PPP sa da dostat ID? tak teraz mi je uz jasne, odkial tie vychrtliny beru na drahe oblecenie a kabelky... z dochodku

flegma

lulita - aj do kelu, tak kosice su kapanek daleko odomna
Maoam - hrozne nieco, takto odpisat cloveka... normalne mi rozum stoji nad tymto vsetkym

Maoam

Lulita u vas je najlahsie dostat ID na psych. ochorenie, ktore je tazko dokazatelne. Myslim, ze s fyzickymi ochoreniami to tiez nebude take jednoduchee, ale ak ma niekto psychozu apod, ma ten ID hned, rovnako baby s PPP.

Maoam

Lulita: tvoj najväcsi problem bude silna depresia a uzkosti, ale aj s tym sa da daco urobit. Musis sa vzchopit a vyjst z role obete, to je vsetko.

Lulita

Maoam - ved SR je cele na hlavu a spravodlivost tu nikdy nebola ani nebude, tiez mi je smutno za tých ludi, ktorým ID nepriznaju a musia znicení, uboleni do prace a skapínaju po ceste tam aj spat...

Maoam

flegma, tak ja odtialto poznam par pacientov, ktori su na ID, vsetci su tazko chori, ale ze fakt, jeden ma vyoperovany moc. mechur, umele vyvody vsade, mal aj rakovinu, ozarovania atd., mlady chlap ma asi 40r? no a ten bojoval o ID 5 rokov!!!!!!!!!! a aj to za pomoci pravnika.....a hoci odrobil 20r aj so skolou, tak ma nizky ID, ze z toho nevyzije. Ale tu akoze doplatit a pod., to tu nejestvuje, proste ak si mala pracu, kde si zarabala malo, tak mas neskor smolu, nic ze doplatim a umelo navysim dochodok :DDDD. To je len u vas mozne.

Lulita

Maoam - asi si zvykol :D :D tak ja mam take dni, ze napr. vstanem a zrazu sa citim ok a potom na druhy den aj týžden som neschopna nicoho takmer a hej trafila si klinec po hlavicke, som na totalku a uz len pofnukujem

flegma - :D no pod do mna :D :D :D ak si z KE dvere mas otvorene :p

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Invalidný - rozhodnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk