Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčky po mononukleóze

Príspevok v téme: Hrčky po mononukleóze
Stelaa

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadom mononukleózy...v júni mi bola diagnostikovaná mononukleóza a cytomegalovírus.Teraz som bola na kontrolných testoch a mám ju vo výsledkoch už prekonanú.No stále mi zostali zväčšené lymfatické uzliny, nestrácajú sa, mám ich obojstranne na krku...Po akom čase sa vám stratili a či vôbec? Ďakujem.

lilian26

Ahoj

ja som taktiez prekonala mononukleozu v aprili, a uzliny mam stale zvacsene,jedna mi uz zmizla, druha sa zmensuje a tretiu mam stale rovnako velku. Ako si ty dopadla?zmizli ti uzliny? alebo ostali natrvalo zvacsene?dakujem

RNG

Zialbohu konkretne doplnky a ich zdroje na tomto fore povazuju podla pravidiel za nedovolenu reklamu. Ale mozes ich najst na inych strankach, najdi napr cez Google.sk uvedenim slov rng herpes. Pridam k uvedenym aj dalsie ako monolaurin, citral(najma z lemon grass oil potravinovej kvality, ktory obsahuje az 70% citralu)), berberine(z korenov Oregon grape, zaroven je to ucinna latka v malom mnozstve v brusniciach) a stava/miazga zo stromu croton lechleri pod menom Sangre de Grado( zname tiez ako dracia krv)

Stelaa

Vidím, že tu dosť často prispievaš a radíš...Chcem ťa teda poprosiť či by si mi vedel poradiť nejaké konkrétne doplnky na zvyšovanie virálnej imunity? Momentálne beriem zelený jačmeň, pijem bylinkové čaje a citrovital...ani neviem či sa to dokopy môže, ale lekár mi nič nepredpísal iba Wobenzym...ten som brala vkuse dva mesiace.Ďakujem.

RNG

Ani EBV virus ani cytomegalovirus z tela celkom nezmiznu, len sa telo nauci ich ucinnejsie potlacat.
Precistenie pecene protokolom dr Berksona a samozrejme, zvysovanie viralnej imunity odporucam kazdemu, najma ked nosime take a ine virusy v tele a uz sa raz prejavili, tj telo nie je extra silne v obrane proti nim, takze je dobre telu v tom pomoct doplnkami.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrčky po mononukleóze - Fórum - ZDRAVIE.sk