Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celiakia príznaky

Príspevok v téme: Celiakia príznaky
antiana

Ahojte, musí sa celiakia nutne prejavovať hnačkami? Lebo u mňa má lekár podozrenie na celiakiu, bola som na gastrofibroskopii, brali mi vzorky a čakám na výsledky...len ma strašne nadúva, nič nemôžem stráviť, všetko mi je ťažké na žalúdok a bolí ma celé brucho a mám ho nafúknuté ako balón...až dnes sa dostavila trochu aj tá hnačka...čo to môže byť ak by to nebola celiakia?
Ďakujem

M 25

celiakia nemusí mať len príznaky- hnačka, vracania, tráviace ťažkosti .. ale aj problémy s pletou, imunitou, vlasmi, kosťami ...
tak len počkať na vysledky biopsie a uvidíš..
ale nelakaj sa, celiakia nie je ťažká choroba, je to životný štýl :) dá sa to zvládnuť .. len potrebuješ čas sa do toho dostať a aby sa ti z toho dostalo črevo a tráviaca sústava celkom..

dasky

Ja som sa dostala v máji do nemocnice, práve kvôli hnačkám a celkovej nevoľnosti, nechutenstvo, zvracanie... Robili mi rôzne vyšetrenie cez endoskopiu až po výtery.. Doktor si tiež najprv myslel, že je to celiakia. Nakoniec sa ukázalo že mám nedostatok enzýmov na laktózu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Celiakia príznaky - Fórum - ZDRAVIE.sk