Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal v tele vs. vlasy

Príspevok v téme: Zápal v tele vs. vlasy
dasky

Pekný deň prajem, potrebovala by som poradiť - kedže sa v tejto problematike vôbec nevyznám. Od augusta mi extrémne vypadávajú vlasy (cca 300-400/deň). Dnes mi prišli výsledky krvi: Špec. bielkoviny S_ASO kvatitatívny +335,51, pričom normál je do 200. Čo to znamená ? Obvodná mi povedala že mám v tele zápal, niečo s mandlami. Mohlo to spôsobiť moje extrémne vypadavanie vlasov ? Ďakujem za odpovede

ajkaaaaa

tiez mi velmi padaju vlasy a skoro stale ma bolia mandle, robili mi aj vyter hrdla a nic zvlastne nezistili, len ma dost prekvapuje ze ked som bola chora a z mandli mi vypadavali take biele hrudky tak moja lekarka si nic nevsimla ani nepovedala ze mam zapalene mandle, taktiez ani ORL lekarka neskonstatovala nejake zvlastne zmeny, vraj je to v poriadku, je mozne aby si to lekar nevsimol? az ked som ju na to upozornila tak mi predpisala penicilin.....je mozne ze by som mala toho streptokoka aj ked bol test negativny?

dasky

No na krčnom mi brala výter, tak som zvedavá. Predpokladám, že sa to bude dať liečiť iba antibiotikami hm ? To by som nerada...

olinayk

Znamena to, ze mas v tele usadeneho streptokoka, pricom tato chronicka infekcia byva najcastejsie v mandliach, niekedy hnisavy vacok na zube, o ktorom ani nevies. Moze, ale aj nemusi to sposobovat to padanie vlasov, tieto chronicke infekcie mavaju mnozstvo prejavov. Lekarka ta urcite posle na ORL vysetrenie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápal v tele vs. vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk