Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darovanie domu

Príspevok v téme: Darovanie domu
stancik

Dobrý deň,

Mám takýto problém: Synovcom som daroval rod.dom. Bolo to mnoho rokov do zadu. Podmienka, že v prípade mojej pomoci mi budú k dispozícii.
Som starý, pomoc potrebujem, oni sa vôbec mesiace neozivaju.

Moje rozhodnutie je zrušiť dar.zmluvu a dom predať a odísť do opatrovateľskej budovy, lebo môj dôchodok by nestačil na pobyt v ústave. Oni, synovcovia tvrdia, že o žiadnej darovacej zmluve nevedia, čo je lož a ja dom nemôžem predať, preto, že momentálne neni môj.

Prosím vedel by mi niekto poradiť ako zrušiť túto zmluvu ?
Ak niekto sa ozve, vopred mu Velmi pekne ďakujem.

stancik

MUCO tvrdisdis,že opatritrelska budova neni, ale je ZLATOMORAVOCKY DOM, (TEDA BUDOVA) SOCIÁLNYCH SLUŽIEB.
To by sa mi hodilo.
A prvé mierenie budem navigovať TAM.

stancik

Serenada, treba zadat Google, katastralny urad mesto a ide to.
Je tam toho viac na pravo, na lavo
Zadat: kraj, okres, obec, meno dátum narodenia + do ktoreho mesta,resp. dediny kataster patrí.
Tak, že aj na s Slovensku to funguje ako Českej republike. Ako písala myslím mate59 diky tí mate59 druhý krát. Ahoj.

stancik

Som zistil ďalšie závažné skutočnosti ako sú: Dom je už rozdelený, ale aj na ich (synovcovych) + na ich žijúcu mamu.

Zistil som to katastri. EŠTE TU BUDE VESELO NA ŠALANDE.

SOM VYZBROJENÝ VEĽKOU TRPEZLIVOSŤOU !

§ 630 ob.zák. o inom hovorí aj o ABSOLÚTNEJ NEPLATNOSTI !
ináč po 3 rokoch je premlčana doba.

Aj pomocou Vás, aj vlastnou iniciatívou som sa dopracoval k úspechu. Len to treba dokončiť.

Vďaka Vám Čauko !

stancik

Som zistil ďalšie závažné skutočnosti ako sú: Dom je už rozdelený, ale aj na ich (synovcovych) + na ich žijúcu mamu.

Zistil som to katastri. EŠTE TU BUDE VESELO NA ŠALANDE.

SOM VYZBROJENÝ VEĽKOU TRPEZLIVOSŤOU !

§ 630 ob.zák. o inom hovorí aj o ABSOLÚTNEJ NEPLATNOSTI !
ináč po 3 rokoch je premlčana doba.

Aj pomocou Vás, aj vlastnou iniciatívou som sa dopracoval k úspechu. Len to treba dokončiť.

Vďaka Vám Čauko !

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darovanie domu - Fórum - ZDRAVIE.sk