Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neskutočná bolesť pri prehĺtaní

Saška555444

Ten istý problém mám aj ja ... bolí ma strašne hrdlo pri prelíganí, trošku mi opuchla uvula toto čo vysí tam hore ako dráždec či čo to je .. -.- ... hrdlo mám úplne červene asi aj bordové .. bola som pri doktorke tá mi predpísala antibiotiká zobrala mi krv na pečeň či nemám infekčnu mononukleózu tu som prekonala keď som mala 6rokov .. snáď sa mi to nezopakuje :(

ahoj ja som

čistá konzervácia iba medzi: gadget13 a
??-?? (??-??)

a som rada, že ti je lepšie tie ty bzdkr. 52 su dobreeé.

gadget3

Je to lepšie! Ešte to síce bolí, ale nie je to mučivá bolesť.. je to taká vysoko znesiteľná..
Takže ďakujem za radu a juchuu už viem ako jesť mixované jedlá :D

gadget3

Ja mám strepsils + sprej. aj ten to znecitliví ale až tak, že nevieš, že máš krk... a na toto prehltanie to nefunguje..

??-??

A este si mozes kupit tantum verde sprej do hrdla, ten ho tiez dokaze mierne znecitliviet, je to vsak len pomocne.
A daj vediet, ci ten algifen zabral.

??-??

hej, algifen neo. Daj si kvapky, utlmi to aj bolest hrdla. ATB zaberu tak mozno za tri dni. Nejedz nic horuce! Skor chaldne tekute jedlo-kase a podobne. A vzdy pred jedlom uzi Algifen, plus si mozes pridat k tomu aj Paralen( alebo Panadol, Medipyrin..je to to iste).

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neskutočná bolesť pri prehĺtaní - Fórum - ZDRAVIE.sk