Svrbenie vaginy

MARIKA1984

AJ MNA STRASNE SVRBI POSVA A MAM BIELI VITOK SKUSALA SOM MASTICKY TABLETKY A NIC V NOCI NEVIE ANI SPAT NOHAVICKY MI VADIA TERAS

Hunnegca

lintea myslm si ze ale to je tak pri vsetkom nie? Clovek a ani zena nemoze ked ma taketo problemy cakat, ze zo dna na den, z noci na rano sa vsetko zmeni a bude hned zdrava a v pohode, ci?

Lintea

- Ahojky -
- áno - keď sa v lekárni opýtaš a budeš si pýtať priamo tento gél, tak myslím, že by ho mali mať. Nemalo by ti to byť trápne - pretože je to úplne bežný problém, ktorý asi v živote stretne každú ženu a je potrebné sa mu postaviť - tak niekoľko týždňov to trvalo

Julka266

radinus022 veru ano do toho ani nemusis ist je to zbytocne, mne sa to potvrdilo. Povedala som si ze si to musim na sebe vyskusat ale nic, takze radsej pouzivat níeco co je priamo vytvorene, vyrobene na taketo problemy. Nieco s kyselinou mliecnou a hyaluronovou :)

radinus022

Julka takže tie sedacie kúpele môžem hneď vyradiť zo zoznamu hej?
Lintea po akej dobe od používania si začala badať zlepšenia? neviem už ktorým smerom sa vydať :(

magduska

...lintea ako si sa k nemu dostala vobec? to si sa na taketo veci pytala priamo v lekarni ze co maju ked ma niekto problem akym je svrbenie palenie a tak?...mna tieto problemy trapia uz asi mesiac...ale neriesim..pretoze je mi trapne prist len tak do lekarne s tym ze mam takyto problem a potrebujem nieco na to....

Lintea

- Ahojky -
- tak myslím že skôr by ti pomohlo keby som ti napísala čo mi pomohlo nie? - ako to čo mi nepomohlo, s tým osobne som si povedala že sa v živote už nebudem zaťažovať, pretože som tomu verila a nič. Ale na tretíkrát mi pomohol Hydrofemin, je to gél, ktorý je priamo na takéto problémy určený, tak myslím že by bolo fajn ísť do toho a uvidíš ako čo bude -

Julka266

radinus022 sedacie kupele? to veru nie. To som uz ako radu od tolkych pocula a raz som skusil a vysledok ziadny tak som to nechala tak. Tie sedacie kupele nie su priamo urcene na taketo problemy. Treba hladat kremy, gely ktore su primarne na tento problem

radinus022

Niekoľko týždňov? Tak stále lepšie ako 8 týždňov čakať, že príde dáke zlepšenie a ono furt nechodí. Ako si začala postupovať, keď si začala pociťovať zmeny k lepšiemu? Čo si si robila aj nejaké sedacie kúpele?