Svrbenie vaginy

Lintea

- Ahojky -
- záleží čo si na prvýkrát vyberieš - ja som sa na prvýkrát veru správe netrafila. U mňa bola správna trefa na tretíkrát ale stálo to za to. Nemohla som to len tak nechať - nečinne sa prizerať musela som hľadať možnosti, aj keď prvýkrát nezabralo :)

Kvetulaaa

Dievcata my sme sa s tym doposial ani nejako nejako nestretli v zivote. Ja teda vobec a sestra prvykrat teraz. Volala som s nou vcera hovorila, ze si kupila nejaky krem co mali v lekarni ale ze ani nevie co to obsahuje ale ze vyskusa. Tak som zvedava ze co si to vlastne kupila. Vam zabralo pri takychto problemoch nieco hned na prvykrat?

Julka266

Nie netreba cakat kym to same prejde pretoze je velmi pravdepodobne ze same to neprejde nikdy. Toto je vec s ktorou treba bezpodmienecne bojovat a nestaci sa len tak prizerat a nechat to tak byt. Sestra uz aj nieco skusala ci zatial nie?

Lintea

- Ahojky -
- to snáď ani nemyslíš vážne, že počkať kým to samé prejde. Veď svrbenie tam dolu je jedno z najhorších vecí čo môže byť. Ja som mala také obdobia...že ma tieto problémy trápili viackrát do roka a myslela som že sa zbláznim...keby som sa mala len tak nečinne prizerať tak neviem neviem...-

Kvetulaaa

Julka lenze ako sa z toho zena dokaze dostat? treba len vydrzat a ono to nejako prejde same alebo je potrebne nejako vazne a razne zakrocit? Neviem si to predstavit ako sa da tohto problemu zbavit...zatial som mala to stastie ze ma to obchadzalo ale za to sestru to laplo :/

Julka266

jjasne ze nie si jedina ktoru trapia problemy so svrbenim. Myslim ze tymto si v zivote prejde kazda z nas - skor ci neskor. Len najhorsie je ze vacsinou sa tento problem ohlasi ked ho vobec necakame a dokaze nam prekazit mnohe plany. Mne trvalo niekolko tyzdnov kym som sa z toho dostala :)

radinus022

Ako čítam asi nie som jediná čo ma takéto problémy. Baby ktoré ste mali podobný problém ako ste na tom teraz? Ako ste to vyriešili?
Mňa toto trápi už druhý mesiac a neviem si už pomôcť. Vyskúšala som už aj canesten a ten vôbec nič. Viete mi pomôcť?

Natuska

Ahojte volam sa natalia mam 14 rokov a hrozne mi tecie vytok a svrbi ma medzi nohami dnu aj von a menstruaciu som este nemala prosim vas pomozete mi.

Lilianka20

Ahojte prosim vas poradte mi us dve mesiace ma strasne svrbi vagina niekedy nemozem.posediet v spolocnosti utekam do kupelne a sprchujem sa ale mna nesvrbi znuka ale z vonku prosim pomozte mi bola som v lekarni oni mi dali masticku a nepomohla mi aj tabletu mi dali jednu ties mi nepomohla podla vas cosi mam zakupit comi pomoze vopred dakujem