Svadba, na kt. nikoho nepoznám.

Príspevok v téme: Svadba, na kt. nikoho nepoznám.
Svadbaa

Idem s mojim priateľom na svadbu. On je brat ženícha. Môj priateľ má 19 ja 17 sme spolu už pol roka. Síce ma pozvali ale aj tak mi príde blbé ísť tam. S jeho rodičmi sa ešte nepoznám, no mám prísť skôr na zoznámenie a tak. Nemyslíte si, že je to blbé ísť tam na svadbu alebo je to úplne normálne?

*iskierka

hahaaaaa! tak uz aj ja som prave nasla jedneho okakavaca v teme vedla, jeden bod aj pre mna :D za odmenu chcem svadobny puncak, nedavno tu ospevovany ;)

*iskierka

ach tak :D
no ja v tom nemam az taky prehlad, kto tu co popise, ale kedysi, par rokov dozadu, sme tu s niektorymi tiez robili cistky, ked bol niekto podozrivy:D

inak k tejto svadobnej teme sa mozem aj ja vyjadrit :D
ja som bola tiez pozvana na svadbu frajerovej sesternice, lenze som nesla, pretoze s priatelom sme sa vtedy poznali len kratucko a bol by problem s prespanim. Ta svadba sa konala na opacnom konci republiky, spat by som musela u jeho rodicov a to sa mi zdalo moc skoro po par tyzdnoch chodenia... ale teraz bych hned sla, zatsat a povykrucat dakeho zenicha, musime rychlo losta ozenit!

flegma

*iskierka - napr. taka Maoam je expert na tie citaky, a to si potom velakrat nepravom zlizne kritiku, lebo dotycne sa brania, ze to tak nieje... a nakoniec i tak je
ja mam napriklad pohyblivu IP a preto prispievam len ako registrovana, aby sa nenadobudol dojem, ze sa tu tolko ludi z roznych pocitacov vydava za mna :D

a k teme, dnes som mala domaci kremes, rovno dva kusky, boli mnam :)

flegma

*iskierka - to je jasne, ze sa neda len podla IP odsledovat prispievatela...
tu staci, ze si tie temy precitas a zistis, ze maju spolocne crty a na to netreba byt ani detektiv oriešok :D
a staci, ze mas len maly citak a vies citat medzi riadkami a uz to ide...
proste ak ma dotycna z jednej IP pod roznymi nickmi 8 tem o tom ci je lezba alebo bi v priebehu polroka, a sedi vek a plno inych informacii, tak je jasne kazdemu, ze ide o tu istu osobu...
casom sa same prezradia. lebo sa uz v tej spleti klamstiev, co tu popisali, same nevyznaju

*iskierka

flegma ale tie IP adresy nie su az take smerodajne, ved ja som kedysi dostala ban kvoli niekomu, kto mal rovnaku ako ja...
a napriklad som si zo zvedavosti dala do vyhladavania moju IP a vyhodilo mi tu este aj uzivatela "Thalia" a to ja isto nie som :) jedine zeby to bola suseda, na ktoru som nepojena :DD

*iskierka

heej baby, dlho som tu na fore nebola, nahodou teraz citam daco o ten myske podivnej, co ste vyzistili povedzteee :D on si to cele vymyslela pravda? ja som to vedela