Svadba, na kt. nikoho nepoznám.

Príspevok v téme: Svadba, na kt. nikoho nepoznám.
Svadbaa

Idem s mojim priateľom na svadbu. On je brat ženícha. Môj priateľ má 19 ja 17 sme spolu už pol roka. Síce ma pozvali ale aj tak mi príde blbé ísť tam. S jeho rodičmi sa ešte nepoznám, no mám prísť skôr na zoznámenie a tak. Nemyslíte si, že je to blbé ísť tam na svadbu alebo je to úplne normálne?

Maoam

flegma, poznas to, ze mas pocit, ze 'tam nieco nestimuje' a potom zistis ze co, o par tyzdnov, ked si tam dala ten link tak mi oci vypadli skoro a doslo mi, ze co to bol za citak :D

Maoam

flegma same ze bi, chut na swingers-party, intenzivne,neoblomne a vytrvalo dokola pytala na neho kontakt, cislo a nedala pokoja, ale robila to strasne subtilne, takze jej to clovek ani za zle nemohol mat, taky divny sposob proste :D

mne to prislo psycho vtedy

flegma

Maoam - skoda, ze uz tu Lostovu temu zmazali, ja ju necitala... to mohlo byt este zaujimave si dat veci dokopy po prezradeni

Maoam

flegma, mna vystieralo postupne coraz viac, ako som sa preklikala viacerymi temami, neverila som, ze slo o nu, ale slo...mnohe z nich som citala, ale mi nenapadlo, ze ona bola zakladatelka, no fakt to je kusok teda, musim uznat :D, to tu davno nebolo

flegma

Svadbaa - sestra nieco podobne niesla kamaratke na svadbu, ona tam mala este take miniklobasky napichane, dokonca nejake liehoviny v miniflaskach ala z lietadla a malo to velky uspech popritych gerberach a karafiatoch :D

flegma

Maoam - rysavazabka - tak to mi tiez dlho trvalo, ja jej vo vela jej tem odpovedala, ale posledne uz som mala tak nejak zafixovanu tu jej IP, ale nenapadlo ma ju hodit do vyhladavaca, az vtedy a skoro ma vystrelo :D