Tehulky pomoc

2bodka

xenia11

aj to moje bola "nehoda" i ked mam uz za chvilu 31r. :))(hanba co?) a tiez som prvorodicka :) a ked som to zistila, skoro som skolabovala :)
neboj, to zvladnes, mas vyhodu, staci ti rodit jeden krat za zivot, ked ti stacia dve deti :) a aj tehotenstvo si odtripis len raz, takze vsetko zle je na nieco dobre :)

drzim palce :)

xenia11

2bodka veru veru bol to riadny šok...ja som sa to dozvedela len cez vikend kedže som bola v nemocnici lebo ma to vracanie tak vysililo že som až stratila vedomie. a tam ma hned poslali aj na gynekologiu a zistili že čakám dvojičky...nejak to stale rozdýchavam :D som prvorodička a moje tehotenstvo bola vlastne "nehoda" som v 5 ročníku na VŠ čiže štátnicujem v maji bude to ohromne ťažké ale nejak to hadam zvladneme... s tymi nervami máš pravdu bude to divočina :-) ale hlavne nech su krpci na poriadku, vydržíme aspon do 36 týždnov a nezačnu nevolnosti nech možem dalej študovat :-) a s pomocou rodiny to nejak zmakneme

2bodka

xenia11

dvojicky? woooow, tak to je uz ine prekvapko, co? :))
to budes mat teda naozaj narocne a budes potrebovat dvojitu dvaku nervov :)
no drzim palce, aby to slo ako po masle :)
ja som mala nejaku zaludocnu virozu uz dva krat (a to v obdobi 2 mesiacov), to sa nerata, aj ked teda, potrapi to a unavi :)

xenia11

ahojte kočky no ja čakám dvojičky som v 11 týždni a zatial som vracala len jeden den sice cely ale mala som aj horučku takže to mohla byt viroza..lekari vravia že pri dvojičkách byva ženam omnoho viac zle tak ja dufam, že to ešte neprepukne

malickaaaaa

Ahojte, tak ja mam za sebou 13tyzden a stale mi nie je velmi dobre, dost som schudla a nechuti mi jest. Este aj parfemy mi smrdia :-(
Mam vela kyseliny a neviem co mam dokopy jest. Myslela som ze aspon acidko mi bude robit dobre ale minule som sa z neho dogrcala :(
Takze baby ktore to mate fajn teste sa :-)
a mam otazku este, beriete tie tehotenske vitaminy poctivo?

2bodka

Ja zacinam 16 tyzden a kde nic, tu nic :) (zatial) dufam, ze to tak aj ostane... :) inak ani ziadne extra chute, ci averzia na pachy, nic.. akurat tusim vacsia chut na sex :D

aj_my

Ahoj, som v 6tt a klop klop klop, zatial ziadne nevolnosti.. ale pribrala som asi dve kila co mi zacalo viac chutit:D

Lulita

nemala so ziadne nevolnosti, akurat mi prve týždne nechutilo az tak sladke a smrdelo mi niektore maso, schudla som prve 3 mesiace kg, ale citila a vyzerala som perfektne

slivia

dievcata prosim napiste mi, ze je vsetko v poriadku.. nevedela som este ,ze som tehotna.. este pred tym ako som mala dostat menstruaciu som bola na kolotoci.. takom dost velkom kolotoci..

lenôcka125

dakujem babenky za spoludielanie :-) mne začalo byt zle v 6 týždni ale celodenne no nevraciam...lekar mi teraz predpisal čipky že by tomalo prejst somv 8 týždni :-) tak dufam že ešte tie 4 týždne apotom touž bude lepšie :-)