Ako to je s tou pritazlivostou?

Príspevok v téme: Ako to je s tou pritazlivostou?
broken

Mam takmer 20 rokov ale som maximalne frustrovana. Nikdy som nemala pocit ze som pekna ba naopak. A vzdy ked ma zaujimal nejaky chalan, bolo to na zaklade tej prvotnej pritazlivosti ktoru som ku nemu citila. A dosial ani RAZ za cely moj zivot mi to s takou osobou nevyslo. Tj, este som vztah nemala.
Ano, bolo par zaujemcov, ale tch by som mohla spocitat na prstoch jednej ruky, ale nedokazala som sa nikdy odtrhnut od toho ze pre mna su len kamarati a nic som k nim necitila najma preto(a tu pritazlivost uz vobec nie). Mozno mi poviete ze si z toho nic nemam robit nemam sa tym zaoberat, ale naozaj sa to neda lebo v kombinacii s tym ze si myslim ze nie som nejaka krasavica to nici, niekedy viac, niekedy menej.povedaloi by ste mozno ze som povrchna a riesim malichernosti ale neviete ake to je..ked sa do niekoho zalubite a nakoniec zistite, ze on vas vlastne nikdy nemal za nic extra a ze on vlastne ma srdce a oci pre inu.

Allenkaaaaaa

Broken, vies, nemusis byt extra krasavica, aby si urcity typ chlapca zaujala. Ide predovsetkym o to, ako sa vnimas ty, ci mas vobec rada samu seba. Ja mam tiez mnohe nedostatky, ale keby si vedela, ako ich lubim na sebe :) Ked som pred mojim priatelom este na zaciaku vztahu spomenula daku moju chybicku krasy, "vyvalil" na mna oci a povedal, ze si nikdy na mne nic take nevsimol :) (slepy urcite nie je) ;)
Si este mladucka a stale sa ucis. Skus pri vybere chlapcov ist aj do hlbsich veci, ako ostat len pri prvotnej pritazlivosti. Menej sa sustred na to, co ta na prvy pohlad na nich zaujalo a viac patraj po tom, s ktorym sa ti napriklad zhoduju pre teba dolezite vlastnosti. Bud stastna, vela sa usmievaj...ten spravny chalan ti do zivota pride aj sam ;)