Za rok som pribrala 30KG!

Príspevok v téme: Za rok som pribrala 30KG!
miminko11111

Nechápem ako som mohla pribrať 30kg,ked sa pozeram na staršie fotky je mi hrozne :( važila som 60KG a teraz 90KG:( citim sa hrozne,pomožte mi zo stravou,pohyb chodim do fitka,behat na bicykli..ale stále neviem ako sa stravovat,co na ranajky..a na obed(ked chodim do školy) olovrant a večera :) dakujem

aysia

zaran ma pravdu, miro vesely ma celkom dobre rady na svojej stranke.

sovicka, ano, nesuhlasim uplne pecivo z jedalnicka vynechat a to z jedneho prosteho dovodu. Cim ho podla teba nahradi?Ryzovym chlebom?Knackbrotom?Tzv. dietnymi sucharmi? Cerealiami? Vsetko z toho ma vysoky glykemicky index,s tym docieli to ze este pred obedom dostane vlci hlad a telo sa nastavi do rezimu ukladajme co mozme. A ano, je rozdiel pecivo a pecivo, treba v obchodoch citat aj zlozenie. Tmave pecivo je castokrat len profarbovane, preto treba hladat viaczrnne, celozrnne, pohankove a pod.. Obsahuju viac vlakniny a spojenim s tukom (maslom, olivovym olejom ci semiackami, orieskami..) su idealne, lebo vlaknina a a tuk (zdtavy) zvysuje glykemicky index. A co sa tyka obmedzenia tukov, tak jasne, tucne sladkosti, olej, vyprazane a pod.. jasne, ale spravne tuky a pomale cukry a BIELKOVINY su alfou a omegou rovnako ako vela pohybu. V jej pripade su idealne intervalove treningy, ktore riadne nastartuju metabolizmus.

sovičkaE

aysia: kde hovorím o diete?? :D nejesť pečivo? To je dieta? Pečivo podal teba- celozrnné...hmmm...jediná jeho výhoda sú semená v ňom- vláknina...ale vo vaščine u nás kúpených "celozrnných" pečivách máš obyčajnú múku a kde tu niečo hodia...Nedávno bola na túto tému relácia v TV.
Nejesť po 18:00- to patrí pre tých, čo sú v robote alebo v škole do 15 a potom už "nič aktívne nerobia". Pokial je človek napríklad v nočnej, je logické, že do rána bude fungovať, takže sa v pohode môže najesť aj o 24:00!

Zaran

Presne ako ti píše aysia,treba zmeniť životný štýl a natrvalo.Všetky tieto super mega extra ultra úžasné diéty sú blud na n-tú,vykašli sa na nich aj na tú dukanovku čo teraz letí.Prečítaj si stránky Mira Veselého,tam nájdeš kopu užitočných rád:
-odkaz odstránený-

aysia

sovicka a drina, vy jej teda davate rady za milion :D,.. boze moj kedy sa ludia zbavia dogmy diet konecne...neviem ci sa mam smiat a ci plakat. Staci tak malo, zmenit zivotny styl, nie na rok, ale navzdy!Pravidelny pohyb a racionalna strava, zrychlit metabolizmus a bude to. Pomaly, ale trvalo. Bohuzial sa musis zbavit aj tych slanych bludov co papas. Taky vzor na jedalnicek odporucam: Ranajky celozrnne pecivo (1ks) s maslom (zdrave tuky, cuduj sa svete), hydinovou sunkou, syrom, zelenina, desiata napr. jablko, obed kludne ryza s maskom (kuracie, hovadzie, ryby)dolezita je aj velkost porcii samozrejme, olovrat napr cottage, tvaroh, alebo nejaky kvalitny jogurt,alebo hrst orieskov, vecera vela zeleniny napr. s fetou, olivami, alebo mozzarelou,.. Nejest po 18.00 je bullshit, ak chodis spat o 23.00, kludne si hoc aj o osmej nieco daj ak si hladna, ale ziadne tuky a cukry (vecer, cez den aj tie potrebujes). A POHYYYB bicykel, beh, korcule, fitko, zumba, cokolvek.. hlavne naber svaly, tie spaluju tuky, nie cukor. Ziadne sladkosti, slanosti, neodporucam ani dzusy a sladke vody, litre zeleneho caju a vody a pojde to. Len prosim ta nepocuvaj tie bludy o dietach :D A NEVER ryzovym chlebikom, sucharom, cerealiam, bebe dobre rano a takymto sladkym, nezdravim hlupostiam. Je to len prazdna reklama :)

arman

vzdy ma pobavi, ako kazdy ide vysetrovat stitnu zlazu, pritom stitna zlaza je to malokedy.. skoro nikdy.

Rovnako, ako ze na vysetreniach, a pritom, ludia su asi slepi, ale v 99% prispevkoch je vzdy rovnaka odpoved - (slovenske) vysetrenia neukazali vobec nic. Vzdy je to tak, ze chronicky chori trapiaci sa ludia, su podla lekarov uplne v poriadku.

Pricina bude, a bude niekde inde. A musis hladat tu. A vyzera, ze si celkom inteligentna osoba.
Tak v 19tke nemas z nicoho nic co pribrat 30 kil, to proste nieco za tym je. Vela ludi sa stravuje nezdravo a nepribera. Nieje to ani zo stravy.
Navyse vyzera, ze blba niesi a stravu zas nemas uplne najhorsiu (aj ked dala by sa zlepsit) a este pises, ze sa aj hybes... takze inymi slovami, nieco si chytila, ochorela si. Normalne to urcite nieje.

wowo1

co je na tom,,ja som nebola tehotna a tri krat v zivote som pribrala 30 kg a schudla bez diety a BEZ cvicenia a nemam ani anorexiu a bulimiu,,schudla som lebo som nemala cas pribrat...stlstla som lebo som sa nehybala ale pracovala hlavou,asi schudla som ked som bola tupa a nemala cas mysliet:}

mimi12322222

Takže ahojte nebola som tu prepáčte.. po prve mama si toho všimla hned ako som pribrala len 5KG,bola som na všetkych vysetreniach co snad aj su, nič mi nie je..sladke nejem,len strašne mám rada slane veci ( chipse to jedine možem)sladkosti neznašam takže to si ani nedávam,pijem jedine tak nejake mineralky ochutene a pohyb mam tiež,sice nie taky ako nejake fitnnesky ale tak zasa na kolo idem alebo tak..nechapem tomu,drzala som diety cvicila a nič..mam strašne pomaly metabolizmus a neviem ako ho nastartovat:( dakujem vám všetkym za pomoc!

Gene

Rada by som odporucila vsetkym co sa znazia schudnut a zmenit svoj zivotny styl,aby si precitali knihu od Antonie Macingovej-Najedzte sa do stihlosti.
Osobne teraz idem cec 28dnovy detoxitacny program a citim sa fantasticky. Ma vyborne recepty a uz po 3tom tyzdni zacinam vidiet prve zmeny na postave :)

byvalbaculka

Ahoj Miminko, kazda druha zena ma po porode tvoj problem. Skus Nepdiet, urobia ti kompletne vysetrenie a nastavia spravnu dietu. Za 10 dní ide dolu min. 6 kil.... je to novinka z Talianska pod lekarskym dozorm. Pozri clanok v majovom alebo junovom vydani Zdravia o tejto redukcnej metode.