Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holenie..

Carie

wreck ma pravdu, aky je rozdiel medzi vlasmi na hlave a chlpmi na genitaliach? Len my pre to mame dve slova, v nemcine i anglictine na to maju len jedno rovnake slovo. S hygienou to nema absolutne nic spolocne! To je to iste, ako keby ste zenu, co ma huste a dlhe vlasy povazovali za najvacsiu a najsmradlavejsiu spindiru, jedno ci si vlasy umyva kazdy den. Preboha sa uvedumte uz, ze na chlpoch sa smrad netvori, ak budete vyholeni a nebudete sa casto umyvat budete smrdiet jak zdochlina a kto je chlpaty a umyva sa bude vonavy!

Carie

Urcite to nie je nehygienicke, s hygienou to nema vobec nic spolocne. Chlpy nesmria, ci budes smrdiet zalezi len od toho, ako casto sa budes umyvat. Na holenie muzov ma kazdy iny nazor, ja som za prirodzenost. Mne sa pacia chlpati muzi, ked ma chlpaty hrudnik je to sexi. A kludne moze mat aj chlpaty zadok a chrbat. Ak je vyholeny, pre mna to nie je vzrusujuce, vyzera jak nejaky zsenstely transexual. A ak ma vyholeny rozkrok, to sa mi tiez nepaci, mam potom pocit, ze sa milujem s deckom a nie chlapom. Ani zastrihavat chlpy nie je nutne, naco. Ja by som sa teda urcite nezlakla kebyze mam v posteli chlpateho chlapa, naopak. V dnesnej dobe takeho najst je uz problem. Vsetko je to vyholene a zzenstele.

Magy

2610 - co je normalne, je velmi relativny pojem a zalezi na osobnom pohlade kazdeho jednotlivca.
ty sam musis vediet, ci to chces, potrebujes a ci si ochotny kvoli vyhodam z takehoto holenia (estetika, lepsi pocit, mozno lepsi sex) podstupit aj jeho negativa (naklady na ziletky, pripravky, svrbenie intimnych partii po oholeni, pichanie...)
co spravis so svojim telom (a chlpkami) je vylucne len tvoja sukromna vec a nikoho do toho nie je nic.

wreck

2610, je to skvely pocit asi tak prvych 4-5 hodin. potom si budes hlavu mlatit do skrine ako ta to zacne kusat a pichat pod satami. ak si ochotny to podstupovat kazdy den kvoli tym 4-5 hodinam, nech sa paci, tvoja volba.

ci je to normalne alebo nie, na to sa mozes zvysoka a viackrat... ak je to normalne pre teba, rob to. ak nie, nerob.

s hygienou to nema vobec nic spolocne. pred sexom, a pripadne po nom, pojdes iste do sprchy. partnerka sa ti isto podakuje, ked ju cerstvo vyrastenymi ostrymi chlpiskami budes pichat na klitorise. ;) skusit mozes napriklad zastrih vlasovym zastrihavacom na dlzku, ktora bude prijemna na dotyk. casom a skusenostami sam zistis kolko cm to je.

zaujimave, ze na hlave mas podstatne hustejsie vlasy, jej povrch je ovela vacsi, je navyse vystavena poveternostnym vplyvom a pokozka tam je namahanejsia, ale tam ta normalnost ani hygiena netrapi. cim to asi tak bude? zeby si zacinal byt tak dojemne zmagoreny ako vacsina? ;)

M 25

hrud a brucho je tvoja vec, hoci by som to neodporúčala.. mala som kamaráta, ten si holil hrud, ale ten dotyk, brrrr!
a čo sa týka prirodzenia, možno sčasti to nehygienické je, ale skôr asi neestetické.. ale pokial sa umyvaš pravidelne , nemal by to byť problém .
ked nie holiť, tak aspon zastrihávať, aspon trošku to upraviť, aby sa ťa potom neskôr priatelka nezlakla :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holenie.. - Fórum - ZDRAVIE.sk