Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pysky ohambia

Príspevok v téme: Pysky ohambia
maxalka

Ahojte, prosim Vas, pomozte mi, mam 18 rokov, a mam dost velke pysky ohambia, ako keby vytahane ci co.., a dost sa za to hambim, takze vas prosim o radu.. Chalani, nevadi vam ked to dievca ma? A baby, vy to mate tiez niektore..?? Lebo nie som spatna, aspon myslim, ale hambim sa mat pre tuto vec s niekym sex..

maxalka

Baby vobec sa s tym netrapte.. Ja som s tym mala tiez depky strasne (vid. 1. prispevok c osom napisala) a uz som spala s mojich chlapcom a vobecmu to nevadilo.. Kazda si mysli ze je jedina co to ma a pri tom keby sa o tom rozpravate vonku s kamoskami zistili by ste ze to ma vela ludi :) Ako ja stale rozmyslam nad operaciou lebo ja sa s tym necitim dobre ale tak to je len hudba buducnosti :)

koberec30

co sa tyka mna osobne,ma to priam neuveritelne az vzrusuje,neskutocne...a keby som mal priatelku,tak jrdine co ma velke pyskyyyy......je to fantazia pri lizani..

selly

no vravite ze vam to az tak neprekaza...lenze co mam vravet ja ked jeden mam normal maly a druhy veelky...je to dost hnusne:(aspon podla mna

nikaa

ja mam tez take velke pysky ne az take ale je to ine jako maju ostatne baby..tez som myslela ze som niaka ina alebo co ze to nieje v poriadku...ale neskor som pochopila ze nesom sama a je to narmaalne heh

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pysky ohambia - Fórum - ZDRAVIE.sk