Pysky ohambia

Príspevok v téme: Pysky ohambia
maxalka

Ahojte, prosim Vas, pomozte mi, mam 18 rokov, a mam dost velke pysky ohambia, ako keby vytahane ci co.., a dost sa za to hambim, takze vas prosim o radu.. Chalani, nevadi vam ked to dievca ma? A baby, vy to mate tiez niektore..?? Lebo nie som spatna, aspon myslim, ale hambim sa mat pre tuto vec s niekym sex..

angeles

je to uplne normalna vec...nehanbi sa za to kludne sa miluj s chalanom...no problemo...zle by to bolo vtedy ked by ti zavadzali pri beznom pohybe a tak...

majusicka

ahojte baby.no ja mam tiez taky problem.najprv som si myslela, ze je nieco so mnou zle, rada som masturbovala, myslela som si, ze to mam z toho.a tiez sa za ten "vyzor" hanbim.a vadi mi to hlavne zo zdravotnych dovodov.chvilku idem na bicykli a uz ma tam dole pali a napuchne mi to a v lete v plavkach ani nevravim!rozmyslala som aj o plastickej operacii, ze sa to robi normalne..a co vy?

martin242

Jáj baby mať tak vaše problémy a Fordove milióny...
Veď na veľkosti pyskov vôbec nezáleží, v prvom rade záleží na tom, aké ste.
Či malé, alebo väčšie pysky, to je fuk, pri sexe ani jedno neprekáža a rovnako sa páči niekomu tak, inému onak, ako pri prsiach, či sú veľké, alebo malé.
Treba si uvedomiť, že nie každý chlap berie partnerku len ako kus mäsa, ktoré musí mať dokonalé proporcie.
Takéto parametre sú ale veľmi dôležité u mäsiara, keď si kupujem kvalitné mäso napríklad na rezeň... :)

sissi21

ahojte...aj ja mam...aj frajerovi sa to paci, vlastne to nekomentuje, berie ich take, ake su. skor som sa chcela opytat, ci to nebude vadit pri sexe.....dik....