Pysky ohambia

Príspevok v téme: Pysky ohambia
maxalka

Ahojte, prosim Vas, pomozte mi, mam 18 rokov, a mam dost velke pysky ohambia, ako keby vytahane ci co.., a dost sa za to hambim, takze vas prosim o radu.. Chalani, nevadi vam ked to dievca ma? A baby, vy to mate tiez niektore..?? Lebo nie som spatna, aspon myslim, ale hambim sa mat pre tuto vec s niekym sex..

salena

aj ja mam taky problem ako vy .. ale neberiem to ako problem zatial ma nato nik naupozornil ziadnej chalan ani nijaky problem som s tym proste nemala :D a niekto tu pisal ze necel ist ku gynekohologovi to je kokotina!!! ku gynde treba chodit pravidlelne...ved to nieje hamba kazdy sme niejaky... a pre nataliu22 to bol fakt idiot ten tvoj srac nic si z neho nerob :)

natalia222

Mne to doma nezistili.Dá sa to skryť,ak na to myslíš.Ja som doma povedala, že ma bolí brucho.Alebo choď aspoň na 2-3 dni po operácii spať ku kámoške,alebo tak..Daj si maródečku...Niečo vymyslíš, neboj. To už je najmenej...A ja si tak isto myslím,že je to škaredé,a nech mi hovorí, kto chce, čo chce.Ako sa môžem uvolniť a byť sebavedomá, keď si nie som sebou istá a nepáčim sa sama sebe a nie som so sebou sama spokojná. Všaaak?? A okrem toho mi to vadilo aj so zdravotného hľadiska.Proste mi to zavadzalo,keď som mala obtiahnuté nohavice, no hrôza...

maxalka

Ahoj Natalka, no tak dam si tu operaciu ale musim si najskor nejake peniaze nasporit na to a potom mozem riesit.. A nic si z toho nerob ze chodis ajk kovboj.. Na divokom zapade to teras leti :-) Ale tak nech chodis ako chodis, za ten pocit ti to podla mna stoji ze si tam dole normalna ti to stoji a mne tak isto.. Lebo nech sem niekto nepise ze chalanom to nevadi.. TAk nemusia to povedat, ale vadit to urcote vadi, aspon ja si myslim, lebo napohlad to nie je najkrajsie.. Ale tak aspon povzbudit sa ma ludia snazili za co im dakujem :-) Hm, no ja to tiez nikomu nepoviem, co blaznis?? Ani za svet, tu hambu by som neprezila.. Tak ale co poviem mame, saq zabada ze som cudna.. Fakt neviem, musim nieco vymysliet.. Hm, tak to je zatial z mojej strany vsetko, idem von, potom ti este napisem zajtra papa :-*

natalia222

Maxalka,ďakujem,aj ja som na seba hrdá,že som to podstúpila a konečne sa odhodlala.A najhoršie bolo na tom,že som nemala nijakú oporu pri sebe,lebo o tom absolútne nikto nevie.Bolo mi hrozne samej, ale čo už...Veď ani ty to nemusíš nikomu povedať.Môžeš napríklad kámoške,ktorej dôveruješ,ak sa nehambíš.A hneď ti bude lepšie aj keď pôjde s tebou. Hm?Neviem,ako dlho sa to ešte bude hojiť.Možno najviac taký táždeň.Dúfam.Uvidíme...Ten môj bývalý sa nevyjadril na "to" nejak hnusne,len to proste vkuse preberal a riešil ako blbý.A vravel,že keď ma tam prvý krát dole chytil,tak sa čudoval,že čo to tam mám.Proste dement.Akoby som tam mala neviem čo.Asi predo mnou ešte nevidel babu.Pritom som ich nemala ani nejako extra veľké.A boli úplne normálne.Možno 1 cm mi trčali.Nebolo to nič hrozné,ale on ma tak zmagoril a ztrápnil,že od vtedy som mala mindráky a trápila sa pre to a ani sex som si od vtedy neužívala,lebo som myslela,že čo si on práve teraz o nich myslí a tak.Tak ma zmagoril...Ale neľutujem to,mám teraz oveľa lepší pocit a už sa určite nebudem pred žiadnym iným chlapcom hambiť vyzliecť.A neboj nič, Moja. Som ti písala,že to nie je až také hrozné.To v poho zvládneš,ak si sa naozaj rozhodla toto podstúpiť.Ale vraj sa to chalanom páči,to len ten môj ex bol možno blbý..:o-))A či môžem normálne chodiť? Noo, nie je to nič moc.Teraz už lepšie,ale na začiatku to veľmi bolelo asi týždeň a teraz skôr svrbí.No a chodím ako kovboj,ale len dočasne, našťastie:o-)) Tak ti držím palce a napíš, ako si sa teda rozhodla. Ak ti to má pomôcť... Dúfam, že som ti aspoň trošku poradila a ukľudnila ťa. Tak sa drž.Pa

maxalka

Ahoj natalka2222.. Mam 18 rokov, som z nR, inak klobuk dolu pred tebou ze si sa na to odhodlala, ale ja neviem, saq cista hamba keby to uz len mame mam povedat ze idem an taku operaciu.. Kolko sa ti to bude este hojit? ..inak drzim ti palce, aby ti to vyslo a potom neskor pojdem v tvojich stopach.. Inak hentoho sa aj ja bojim ze by ma na to chlapec upozornil.. A co ti povedal? ..teda ak to mozes napisat.. Jaaaaaj, bojim bojim, musim si nesporit nejake tie peniazky a potom pojdem aj ja.. A teras normalne mozes chodit?? ..lebo ja som si myslela ze to doma by som musela sedet.. Tak ale ty to uz mas za sebou, cize uz ti musi byt super.. chcela by som tak byt na tvojom mieste.. Tak mi neco odpis.. ok? dakujem.. pa

maajjjo

no ak môžem reagovať ,tak ja by som to z toho dôvodu či sa to chlapom pači či nepáči nerobil. Iba ak tebe to robí problém pri vykonávaní nejakej činnosti. Chlapi miluju ked dievca je niečím výnimočná

natalia222

Ahoj Maxalka. No,týždeň po ma to ešte hrozne bolelo,ale len pri chôdzi.Preto som mala vždy vložku,lebo tak to bolelo menej,keď sa nešúchaš o nohavice.A teraz, keď sa to už hojí,to skôr stračne svrbí.Nemusíš byť po tom doma,ale byť opatrná,trošku sa obmedzovať v športe a v sexe.Ale to tak najviac 2 týždne. Ešte ani ja sama neviem,lebo ešte sa to hojí,tak keď budem múdrejšia,potom napíšem,ok? No a bola som u doktora Juráška v Ke a pri operácii som bola pri vedomí.Nič som necítila,takže v pohode.Len keď mi tam dole pichal injekciu na umrtvenie najprv na 1 stranu a potom na 2,tak to hrozne štípalo. Bolesť jak sviňa, nebudem klamať, ale hádam tých 20 sekúnd vydržíš, no nie? :o-))A nemusíš sa ničoho báť.Ak si vyberieš dobrého odborníka,ktorý je fakt profesionál a ešte aj milý, aj celý jeho kolektív, ako to bolo aj u mňa, tak to bude fajn.A následky do budúcna to nemá žiadne. Nemusíš sa báť, že by si napr. po tom už nikdy nedosiahla orgazmus. To je blbosť. Len sa trošku bojím toho, či to bude po vyliečení vyzerať pekne,lebo to mám ešte trošku modré a krvavé a strašne tvrdé. Ale hádam to prejde.A mám 22 rokov. Ku gynekologičke pred tým nemusíš isť, ona s tým nemá nič spoločné. Len ak by si chcela, aby ti ona poradila nejakého dobrého plastického chirurga.Ale na to ti stačí, ak si tu prelistuješ názory dievčat, že kto je dobrý a tak. A odkiaľ si vlastne ty a koľko máš rôčkov? Tak ti moja držím palce a neboj nič!!To zvládneš!! Budem potom na teba myslieť a držať palečky. Pa

maxalka

Ahoj natalia222, no tak v prvom rade.. ze ako sa to hoji, ze ci musis doma byt a ako dlho.. Potom ze ci si bola pri tej operacii pri vedomi a ci ti pichlali injekcie tam dole.. Lebo vazne by som nato aj isla, ale bojim sa.. A este ze kolko mas rokov.. A to si musela ist najprv ku gynekologovi alebo za chirurgom?
DAkujem za radu+ odpoved :-)

natalia222

Ahoj MAxalka.Ja som mala podobný problém ako ty a strašne som sa za to hambila.Aj ma na to upozornil môj bývalý,tak som bola z toho mimo ešte viac.Ale nakoniec som sa odhodlala k plastickej operácii.Som týždeň po a čakám na vyliečenie,že ako to bude vyzerať.Ale zdá sa to byť sľubné.No a operácia ma stala 5000 Sk v Košiciach.Trvala možno 15 minút.Nebolo to nič príjemné,to je pravda,ale dá sa to v pohode vydržať.Ak chceš odo mňa nejaké info,rada odpoviem.Maj sa krásne.PA