Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čínska reštika

bez_S

Ja milujem od nich chrumkavé kura , rezance alebo kuracie kúsky :)varia dobre , ale ak myslíš tieto bistrá to asi veľmi zdravé nie je :D lebo v pravá činská kuchyňa vyzerá inak.

wreck

veru, taka cinska ostrokysla s pazitkou a sojovymi kockami... mmmmh. :)

vedia urobit zaujimave kombinacie. napriklad take vyprazane banany alebo bambusove vyhonky s tou ich cinskou hubou. mam trochu strach tam jest, lebo ved vieme ako to u nich funguje - zozeru co nezozerie ich - ktovie ako to je ked pridu sem. v cine na jazere kuchajda v bratislave v kuchyni z neoniek visia pavuciny a vselico. radsej nechcem vediet ako to tam vyzera. ja mam dobre travenie, ale niektori kolegovia castokrat po obede v cine odbiehali do malej miestnostky.

ked uz na cinu idem, tak najradsej davam tu cinsku ostrokyslu a tzv. chrumkavu kacicu s ryzou a nejakymi klickami alebo nasekanou kapustou. to je vazne skvele. no, aby nie, za 6,90. :)

lost

ak myslis ten cinsky fastfood (tj, naberu ti a ides), pochybujem ze je to zdrave, plus je to nerovnomerne rohriate a kvalita tiez nic moc, co som bol..
ale ak nejaka restika na urovni, kde vedia dokazat beznemu zakaznikovi, ze je to OK, tak take preco nie..

Joo

juuu milujem Činsku ostrokyslu polievku a taku poriadne štiplavu ,ktora sa neda zjest bez toho, aby ste si neutreli celo ci nos :)
inac sa v cinskom moc nestravujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čínska reštika - Fórum - ZDRAVIE.sk