V čom vidíte zmysel života?

lost

Vemeno, inac cim dalej, tym viac si zacinam uvedomovat ze aj napriek tomu ako divne tie tvoje komenty zneju, mas sakra trefnu pravdu :D

lost

Vemeno spravne, idealne je najst sivhodny pomer, tj. praca 1/3, zabava 1/3, spanok 1/3

(extremne hrubo nacrtnute a delene)

Neni problem pozerat telenovelu, ak to clovek drzi vo vhodnom pomere, neni problem pozerat hocico v TV, ak to clovek drzi v dobrom pomere, tak isto neni problem sportovat, ak to clovek drzi vo vhodnom pomere...

Lenze u nas na Slovensku nefunguje nic, ani trh, ani pracovny ani ziadny iny, tu je tazko nieco teoretizovat..

Mam chut tych susedov co ma odrbali puzit ako spevnenie zakladov mojho buduceho domceku.

Vemeno

No v normalnom svete, ked platia zakony je zmyslom zivota pracovat a zvysovat tak svoju aj celkovu zivotnu uroven spolocnosti. Toto samozrejme pretrva. Treba si najst cas aj na radosti a na zabavu. To plati v normalnom svete. U nas ma vacsina ludi zmysel zivota v tom, ze oj.be suseda, alebo si kupi drahe auto, aby ostatni zavideli. U zien je zmyslom zivota makeup a obvod stehien.
Osud tejto spolocnosti, ak sa to da nazvat je nezvratny, lebo debilovia vzchovaju este vacsich debilov a ti sa bud medzi sebou pobiku, alebo budu na nich doplacat vsetci ostatni. Preto tvrdim, ze na SLovensku nema zmysel hladat nejaky zmysel yivota.

devazdetvy

beskyd si mysli, ze v meste ziju sami bankari. Ale preco v tom meste zije aj on a nezveladuje nejake hospodarstvo tym, ze splodi dvanast fafrnkov, to netusim...

lost

mistraal

peniaze, rodinu, zdravie, majetok - toto len pomoze spijemnit zivot a vyclenit cas na buduci zivot :P

ale paci sa mi to, a dam ti otazku, bola by si ochotna sa okamzive vsetkeho vzdat?
ak ano, daj vediet, ochotne ti poslem cislo uctu ;)

mistraal

O peniaze, rodinu, zdravie, majetok aj tak raz prídeš, do hrobu si nič z toho nezoberieš. Zmysel života musí byť niečo, čo pretrvá aj po smrti.

sweater*

alguno tymto tu hadku nerozprudis, co si myslim bol tvoj zamer pri zakladani temy. kazdy nech si ma zmysel zivota aky chce, ked su tvoj peniaze budis.. tazko ti zacne niekto vnucovat ten jeho, pokial to nebude nejaky ortodoxne veriaci, pre ktoreho existuje len ta jeho pravda a ziadna ina..

Meretseger

wowo1: Jasne, vidieť ho a môžeš umrieť, jak je to s Neapolom :D Akurát v tomto prípade od hnusu, pochopiteľne.
A dúfam, že ten titul si tam dal na zdôraznenie jeho nepravosti :D