Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štipko VŠ

kvetinac

Ja nechapem, preco sa cudujete. CR je iny stat a mozete byt stastni, ze Vas tam vobec zoberu zadara do skoly, a nie vas este aj zivit..na to mate rodicov.

sweater*

ja som napr. studoval v cechach a soc. stipko mi odmietly dat, prave kvoli tomu, keby som studoval na sr nebol by vobec problem. takze tak, vynikajuci system..

ewelin28

neviem, či je to ešte aktuálne, ale pamätám sa, že asi rok do zadu dávali v telke, že Slováci študujúci v Čechách majú obrovské problémy si tam sociálne štipendium vybaviť. Možno sa to už zmenilo, ale vtedy to vraj bolo takmer nemožné...

Veronika_27

Dôležité je, či už sa hlásiš na konkrétnu školu a si tam prijatý. Najlepšie je nájsť si na stránke školy osobu zodpovednú za riešenie sociálnych štipendií a napísať mail, aké doklady máš k žiadosti o sociálne štipko priložiť. Dané doklady si musíš potom pozháňať v mieste svojho trvalého bydliska a poskytnúť ich vysokej škole.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štipko VŠ - Fórum - ZDRAVIE.sk