Stala sa zo mna ziarliva hysterka

Príspevok v téme: Stala sa zo mna ziarliva hysterka
poharkapusty

potrebujem sa vykecat. pred dvoma mesiacmi som stretla muza a celkom som sa nan naviazala. Kedze mam malo priatelov a laska potesi kazdeho cloveka, jeho pritomnost mi zacala byt velmi prijemna. zo zaciatku sme sa videli velmi casto, len postupom casu mam pocit ze jeho iniciativa opada. mam po tridsiatke, nejake vztahy za sebou, myslela som ze co sa tyka vztahov som uz nad vecou... avsak pred tymto clovekom mam problem sa vyjadrit.. vsimla som si ze som sa zacala prisposobova. ked som teda naznacila, ze sa mi zda ze to speje k zaveru a ci nie je lepsie to ukoncit dostalo sa mi informacie o tom ze potrebuje viac casu. snazim sa to chapat, ale zaroven zacinam byt nespokojna, trapia ma pochybnosti a cely radostny vztah sa meni odrazu na neradostny... otazka je, vytrvat a snad sa dockam priazne, ked nastane spravny cas, alebo sa na to rovno vykaslat? pokusala som sa vykaslat sa na to, ale taky strasny pocit straty na mna dolahol, ze to nie som schopna urobit... asi som zosalela, neviem co robit... preco nie som nad vecou a neviem riesit veci racionalne ako predtym?

poharkapusty

dakujem za prispevky. dovolim si poznamenat, ze o sex tu vobec nejde.. netlaci ma do toho... mozno naozaj potrebuje viac casu, lebo je plachy.. ?? takisto nan nie som prilepena ako hadica, nechavam ho volne dychat, aj ked ma to stoji vela namahy)) je to nieco ine, co som doteraz poznala, tak som zmatena a zamyslam sa nad tym, ci sa cakat oplati, alebo sa na to vykaslat.. sakra, preco zivot nie je menej komplikovany?

wowo1

presne tak ,,ako pisu iny POTREBUJE CAS,,TO JE V PREKLADE ZE NECHCE VZTAH JE KONIEC ,chce mozno tak obcas sex a zacuchal ze to tahas na vazny vztah,,tak ,,,RYCHLO UTEKA PREC ked mu doslo ze sex len tak lahko nebude,, skonci to kym si este zachovas hrdost. normalny muz cas nepotrebuje

Aisha5

Pises v nazve, ze si ziarliva hysterka, ale v tvojom prispevku vlastne ide len o to, ze na nom nezdravo visis a ho len dusis. Urcite on by s tebou tiez chcel byt, ale vaha kvoli tvojej nezdravej zavislosti na nom. Zrejme sa mu nepaci, ze od neho podvedome stale ockavas, ze ta bude vo vsetkom a vsade davat iba na prve miesto, ze ta musi mat v strede jeho pozornosti 24 hodin v kuse, aj ked nieje prave s tebou. Mozno ho aj citovo vydieras, lebo chces, aby on bol iba tvoj, a aby si zmyslom jeho zivota bola iba ty. Chyba!
Kazdy chlap, ked vidi, ze sa mu zena ponizuje, ze je schopna urobit vsetko, co jej povie, a ze je zavisla len na nom, prestane mat o taku zenu zaujem. Proste, ked sa nechas nim lahko manipulovat a nemas vlastny nazor, zunujes sa mu, lebo tu uz nema on co dobijat.
Ak si chces ten vztah zachranit a dat ho do spravnych kolaji, tak sa prestan bat, ze ta on necha, alebo sa mu zunujes, lebo potom sa toto aj stane. Proste presdc samu seba, ze by si dokazala zit aj bez neho a daj mu to aj najavo, on potrebuje tiez svoj zivotny priestor svoje zaujmy, kde ty by si nehrala prim.. Ak ovsem niesi preto taka, ze on je ten, ktory ta takou robi. AK je to nejaky skryty tyran, tak sa takto citis pravom. Tiez musi existovat nejaky dovod, preco zrazu stracas svoju osobnost a samu seba a tapas v prazdnote...

Carie

No tento pocit docela poznam. Neviem ti povedat, ci s nim ostat ci nie, ci z toho nieco bude. Skus ho zatial brat ako kamarata a nepustat si ho prilis k telu. A nebran sa ani dalsiemu vztahu ak by sa nieco naskytlo a vyzeralo to perspektivne. A uvidis ci z toho nieco bude alebo nie. Mozte sa obcas stretavat, sama daj iniciativu ze nie prilis casto a rob si aj okrem neho svoj program, venuj sa svojim zalubam a tomu co ta bavi.